توسعه آموزش های مهارتی بسترساز تحقق شعار سال است

توسعه آموزش های مهارتی بسترساز تحقق شعار سال است

به گزارش خبرگزاری گولوپ از سنندج، اسماعیل زارعی کوشا در دیدار با سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان با تاکید بر ضرورت گسترش بیش از پیش آموزش های مهارتی در استان، اظهار کرد: یکی از ارکان تحقق منویات مقام معظم رهبری در تحقق شعار ” جهش تولید با مشارکت مردم” تربیت نیروی متخصص و کارآمد است.

وی تصریح کرد: در راستای تحقق شعار سال توسعه آموزش های مهارتی بویژه ارایه آموزش های مورد نیاز بازار کار نقش مهم و تاثیرگذاری خواهد داشت.زارعی کوشا با تقدیر از تلاش های مجموعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گفت: این مجموعه به عنوان یک مجموعه پویا و با رویکردهای توسعه ای دولت سیزدهم به خوبی توانسته است به انجام ماموریت های خود در استان عمل نماید.

وی افزود: یکی از راهکارهای اصلی در کاهش بیکاری جوانان و ایجاد اشتغال همین آموزش های مهارتی است، باید با تعاملات بین دستگاهی شاهد توسعه بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح استان باشیم.

استاندار کردستان در ادامه با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال ” جهش تولید با مشارکت مردم، عنوان کرد : در راستای منویات معظم له کمیته تحقق شعار سال در استان تشکیل می شود که یکی از ارکان و اعضای این کمیته اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان است.

سیدعلی علوی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان نیز ضمن ارایه گزارشی از فعالیت های این اداره کل در دو بخش دولتی و خصوصی در سال گذشته گفت: با حمایت های دولت سیزدهم شاهد توسعه چشمگیر در ارایه آموزش های مهارتی در استان کردستان هستیم که امیدواریم این روند در سال جاری نیز ادامه یابد.

علوی از برنامه ریزی این اداره برای هدفمند کردن آموزش های مهارتی در سال جاری خبرداد و افزود: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با نیاز سنجی های انجام شده در هر شهرستان و شناسایی امکانات و ظرفیت های منطقه ای سعی دارد در سال جاری علاوه بر ارایه آموزش های مهارتی هدفمند و متناسب با نیاز بازارکار زمینه ساز کمک به تحقق شعار سال شود.

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از حمایت ها و پشتیبانی های استاندار تقدیر کرد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توسعه آموزش های مهارتی بسترساز تحقق شعار سال است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توسعه آموزش های مهارتی بسترساز تحقق شعار سال است"، کلیک کنید.