توافق بایدن و ترامپ برای مناظره 90 دقیقه ای بدون مخاطب

توافق بایدن و ترامپ برای مناظره 90 دقیقه ای بدون مخاطب

شبکه تلویزیونی سی ان ان گفت که جو بایدن رییس جمهور آمریکا و دونالد ترامپ رییس جمهور سابق این کشور در یک مناظره 90 دقیقه ای شرکت خواهند کرد, اما این مناظره بدون حضور تماشاچیان خواهد بود.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، شبکه تلویزیونی سی ان ان  آمریکا اعلام کرد, تیم های انتخاباتی بایدن و ترامپ روز شنبه برای مناظره در تاریخ 27 ژوین با حضور دو مجری و بدون حضور تماشاچیان در استودیو به توافق رسیدند.

این شبکه افزود: «هر دو کاندیدا موافقت کردند که در یک تریبون حاضر شوند و جایگاه آنها با یک سکه مشخص می شود و میکروفون ها «در طول مناظره به جز نامزدی که نوبت سخنرانی دارد، خاموش خواهد بود.»

سی ان ان اعلام کرد که هیچ وسیله یا یادداشتی روی صحنه مجاز نخواهد بود و به نامزدها فقط یک خودکار، کاغذ و یک بطری آب داده می شود.

این مناظره که در آتلانتا، جورجیا برگزار خواهد داشت ، 90 دقیقه زمان خواهد برد و در طی آن ستادهای انتخاباتی دو نامزد نمی توانند با بایدن و ترامپ تعامل داشته باشند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توافق بایدن و ترامپ برای مناظره 90 دقیقه ای بدون مخاطب" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توافق بایدن و ترامپ برای مناظره 90 دقیقه ای بدون مخاطب"، کلیک کنید.