تمهیدات ترافیکی پلیس برای نمایشگاه کتاب/ توقف در این خیابان ها ممنوع

تمهیدات ترافیکی پلیس برای نمایشگاه کتاب/ توقف در این خیابان ها ممنوع

به گزارش گولوپ،سرهنگ فیروز کشیر، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب 1403 در محل مصلای امام خمینی (ره) گفت: از چند روز پیش از آغاز برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلای تهران، جلسات مختلفی در خصوص وضعیت ترافیکی و تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ، ویژه تسهیل در تردد شهروندان، مخاطبان و علاقمندان نمایشگاه کتاب برگزار شد.

گولوپ در خبری نوشت:وی افزود: قابل ذکر است که نمایشگاه در کمال آرامش در حال برگزاری است و از همه شهروندان محترم تقاضا می کنیم حتی المقدور از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند و در صورت استفاده از وسایل نقلیه شخصی برای حضور در نمایشگاه حتماً در محل های پارکینگ نمایشگاه که به منظور پارک خودروهای مراجعین اختصاص یافته اند توقف کرده و از پارک در معابر اطراف نمایشگاه خودداری کنند.

وی در خصوص محل های پارک مراجعین نیز افزود: پارکینگ چهل سرا جهت استفاده وسایل نقلیه شخصی سواری که ورودی آن از خیابان مفتح و خیابان نقدی و همچنین از خیابان مطهری و خیابان جهانتاب و خروجی آن از درب کوچه محمدیان و خیابان شهیدعلی اکبری به شمال مهیا شده است. همچنین پارکینگ های داخلی مصلی امام خمینی (ره) به منظور پارک تاکسی، اتوبوس، خودروهای ناشران، کارکنان و … درب شماره 15 واقع در خیابان قنبرزاده محل پیش بینی شده به منظور توقف تاکسی، درب شماره 27 ورودی از درب اصلی شماره 1 در خیابان بهشتی جهت پارک موتورسیکلت، درب شماره 4 در خیابان بهشتی و درب های 18-19-20 در بزرگراه شهید سلیمانی به منظور ورود خودروهای ناشران، حاملین کتاب و کارکنان نمایشگاه است.

وی افزود: همچنین درب های شماره 6- 7 واقع در خیابان قنبرزاده به منظور پارک اتوبوس های شرکت واحد با مسیرهای تعیین شده و درب شماره 12 واقع در خیابان قنبرزاده به منظور تردد مراجعه کنندگان (عابرین پیاده) در نظر گرفته شده است.
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به ممنوعیت توقف در روزهای برگزاری نمایشگاه نیز اشاره داشت و ادامه داد: در بزرگراه شهید سلیمانی حدفاصل بزرگراه مدرس تا خیابان قنبرزاده، خیابان قنبرزاده حدفاصل خیابان بهشتی تا بزرگراه شهید سلیمانی در هر دو مسیر، خیابان بهشتی حدفاصل خیابان قنبرزاده تا خیابان پاکستان، خیابان مفتح حدفاصل خیابان مطهری تا خیابان بهشتی و 5- خیابان پاکستان حدفاصل خیابان بهشتی تا بزرگراه مدرس ممنوعیت توقف اعمال می شود.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: هر ساله نمایشگاه کتاب میزبان مخاطبان بسیاری از استان های مختلف است و از آنها نیز تقاضا داریم در صورتی که با وسیله نقلیه شخصی به نمایشگاه مراجعه کردند از پارکینگ های نمایشگاه که به همین منظور تعبیه شده اند استفاده کنند و از پارک در خیابان های اطراف نمایشگاه و توقفات دوبله و ساکن جدا خودداری کنند.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمهیدات ترافیکی پلیس برای نمایشگاه کتاب/ توقف در این خیابان ها ممنوع" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمهیدات ترافیکی پلیس برای نمایشگاه کتاب/ توقف در این خیابان ها ممنوع"، کلیک کنید.