تغییر در راس سازمان نظام پرستاری/انتخاب احمد نجاتیان به عنوان رئیس کل جدید

تغییر در راس سازمان نظام پرستاری/انتخاب احمد نجاتیان به عنوان رئیس کل جدید

به دنبال استعفای جهانپور از ریاست کل سازمان نظام پرستاری و پذیرش این استعفا از سوی شورایعالی نظام پرستاری، با رای اکثریت اعضای شورایعالی، احمد نجاتیان به عنوان رئیس کل جدید سازمان نظام پرستاری انتخاب شد.

به گزارش گولوپ، محمدتقی جهانپور  با نگارش نامه‌ای به رئیس شورایعالی سازمان نظام پرستاری از سمت ریاست کل سازمان نظام پرستاری استعفا داد. او در این نامه خطاب به دکتر زمان زاده، رئیس شورایعالی سازمان نظام پرستاری نوشت: « احتراما، با تشکر از اعتماد جنابعالی و سایر اعضای محترم ششمین دوره شورای عالی سازمان نظام پرستاری به اینجانب و انتخاب بنده به عنوان رئیس کل سازمان در تاریخ ۱۷ دی ماه ۱۴۰۲ بدینوسیله اعلام می‌دارم اینجانب به دلیل مشکلات شخصی و خانوادگی قادر به ادامه همکاری بعد از تاریخ۱۰ تیر ۱۴۰۳ به عنوان رئیس کل سازمان نبوده و استعفای خود را اعلام می‌دارم.»

به دنبال این نامه، اعضای شورای عالی با تقدیر از زحمات محمد تقی جهانپور با استعفای وی موافقت کرده و پس از آن با رای خود دکتر احمد نجاتیان را به عنوان رئیس کل سازمان نظام پرستاری انتخاب کردند.

همچنین رئیس جدید سازمان نظام پرستاری طی حکمی، محمدتقی جهان پور را به عنوان قائم مقام خود منصورب کرد. در متن انتصاب محمد تقی جهان پور آمده است‌: « با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه مدیریت پرستاری کشور، به موجب این حکم جنابعالی، به عنوان؛  قائم مقام رئیس کل سازمان نظام پرستاری منصوب می‌شوید. امیدوارم در سایر توجهات حضرت حق و با همکاری سایر مدیران سازمان در جهت تحقق اهداف عالی سازمان نظام پرستاری در زمینه ارتقاء سلامت مردم، کیفیت مراقبت‌های پرستاری و حفظ حقوق مادی و معنوی جامعه پرستاری موفق و موید باشید.»

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییر در راس سازمان نظام پرستاری/انتخاب احمد نجاتیان به عنوان رئیس کل جدید" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییر در راس سازمان نظام پرستاری/انتخاب احمد نجاتیان به عنوان رئیس کل جدید"، کلیک کنید.