تغییراتی برای شاسی بلند وارداتی بازار ایران /عکس

امیرمسعود عابدین: هر نسخه هیبرید و پلاگین هیبرید از همان موتور 1.6 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ استفاده می کنند، اما نسخه هیبریدی با افزایش قدرت همراه بوده و اکنون 231 اسب بخار نیرو تولید می کند. قدرت توسان پلاگین هیبرید نیز به 268 اسب بخار رسیده است.
مدل های احتراقی استاندارد با موتور 2.5 لیتری تنفس طبیعی هیوندای با قدرت 187 اسب بخار، متصل به یک اتوماتیک هشت سرعته که چرخ های جلو یا هر چهار چرخ را به حرکت در می آورند، عرضه می شوند.

تغییراتی برای شاسی بلند وارداتی بازار ایران /عکس

نسل چهارم هیوندای توسان فعلی از سال 2020 در ایالات متحده عرضه شد. اکنون این شاسی بلند جمع و جور بالاخره برای مدل سال 2025 فیس لیفت شده است. اگرچه ممکن است در نمای بیرونی بدون تغییر به نظر برسد، اما تغییرات اندکی در جلوپنجره و قسمت پایینی سپر وجود دارد که باعث می شود توسان عریض تر به نظر برسد.

تغییراتی برای شاسی بلند وارداتی بازار ایران /عکس

به نظر می رسد که در داخل خودرو با نسل بعدی توسان مواجه هستیم، چرا که داشبورد آن کاملاً بازسازی شده است. مانند آیانیک 5، توسان دو صفحه نمایش 12.3 اینچی را در کنار هم قرار می دهد. لوگوی هیوندای روی فرمان با چهار نقطه جایگزین شده که کد مورس برای حرف “H” است.

تغییراتی برای شاسی بلند وارداتی بازار ایران /عکس

هرچه بیشتر به داشبورد نگاه کنیم، تغییرات بیشتری را می توانیم تشخیص دهیم. به عنوان مثال، به نظر می رسد انتخابگر دنده به ستون فرمان منتقل شده است. این به هیوندای اجازه داد تا یک پد شارژ بی سیم بزرگ، دو جا لیوانی بزرگ و یک ردیف دکمه در جلوی آن ها قرار دهد.

تغییراتی برای شاسی بلند وارداتی بازار ایران /عکس

قیمت تمام سطوح تریم توسان 2025 نزدیک به تاریخ فروش آن در اواخر سال جاری اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در گولوپ مراجعه کنید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییراتی برای شاسی بلند وارداتی بازار ایران /عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییراتی برای شاسی بلند وارداتی بازار ایران /عکس"، کلیک کنید.