تصویب افزایش 45 درصدی حق الزحمه دستیاران پزشکی در هیات دولت

تصویب افزایش 45 درصدی حق الزحمه دستیاران پزشکی در هیات دولت

وزیر بهداشت از تصویب افزایش 45 درصدی حق الزحمه دستیاران پزشکی در هیات دولت خبر داد.

به گزارش گولوپ، دکتر بهرام عین اللهی گفت: 3 هزار میلیارد تومان برای این موضوع اختصاص داده شد.

وی گفت: در برنامه لحاظ شده و در مرحله اول، حق الزحمه دستیاران پزشکی مجرد تا 12 میلیون و متاهل تا 15 میلیون تومان در نظر گرفته می شود.

عین اللهی گفت: البته به بیمارستان ها و مراکز درمانی نیز اعلام کردیم غیر از این بودجه ای که به عنوان حق الزحمه دستیاران در نظر گرفته می شود، می توانند بنا به عملکرد دستیاران به صورت کارانه ای نیز به آنها پرداختی داشته باشند.

بنا به اعلام وزارت بهداشت، برای اولین بار است که دولت ردیف بودجه برای حقوق دستیاران در نظر می گیرد.

همچنین باقری فرد _ معاون آموزشی وزارت بهداشت نیز اعلام کرده که کارانه بر اساس میزان کاری که از سوی دستیاران انجام می شود، لحاظ می گردد.

وی افزود: تاکنون طبق ضوابط حدود یک و نیم میلیون تومان سقف کارانه بود که با توجه به فعالیتی که دستیاران در بیمارستان ها انجام می دهند و با توجه به برداشته شدن سقف برخی از رشته ها و فعالیت های تخصصی، طبیعتا سقف کارانه این دستیاران نیز افزایش خواهد یافت.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصویب افزایش 45 درصدی حق الزحمه دستیاران پزشکی در هیات دولت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصویب افزایش 45 درصدی حق الزحمه دستیاران پزشکی در هیات دولت"، کلیک کنید.