تصادف شدید 3 سواری در بزرگراه شهید آوینی – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

تصادف شدید 3 سواری در بزرگراه شهید آوینی - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گولوپ، سرهنگ رابعه جوانبخت، رییس اداره تصادفات پلیس راهور از برخورد شدید بین سواری رنو با دو دستگاه سواری هیوندا و کوییک در بزرگراه آوینی خبر داد و گفت: در این تصادف 5 نفر راهی بیمارستان شدند.

وی عنوان کرد: در ساعت 19:30 شب گذشته وقوع یک فقره تصادف جرحی در محدوده در بزرگراه آوینی شرق به غرب نرسیده به رجایی به پلیس 110 اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که سواری رنو در این محدوده و با سرعت زیاد در حال تردد بوده پس از رفتن در لاین مخالف با یک دستگاه سواری کوییک و سواری هیوندا برخورد می کند.

وی بیان داشت: تیم کارشناسی منطقه 20 پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

سرهنگ جوانبخت ادامه داد: راکب و سرنشین موتورسیکلت در این حادثه 5 نفر از رانندگان و سرنشینان وسایل نقلیه مصدوم می شوند که با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده به بیمارستان منتقل می شوند.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان داشت: با بررسی های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی منطقه 20 پلیس راهور فاتب مشخص شد، سرعت زیاد ناشی از عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه باعث بروز این حادثه است /.

وی از رانندگان خواست در معابر خلوت و هیچ گاه سرعت را چاشنی ترددهای خود نکرده و همیشه با سرعت مطمینه در معابر خلوت بویژه بزرگراه ها و تاریکی هوا تردد داشته باشند و تمام توجه و دقت خود را صرف نگاه کردن به جلو و اطراف کنند تا شاهد بروز این گونه حوادث در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصادف شدید 3 سواری در بزرگراه شهید آوینی – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصادف شدید 3 سواری در بزرگراه شهید آوینی – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.