ترکیبی گیاهی برای لاغری، تقویت سیستم ایمنی و کاهش اضطراب

ترکیبی گیاهی برای لاغری، تقویت سیستم ایمنی و کاهش اضطراب

آفتاب نیوز :

دوسین ترکیبی از سیاه دانه (تخمه ریحان) و عسل طبیعی است. برای درست کردن این معجون باید 3 قاشق غذاخوری عسل طبیعی را با یک قاشق غذاخوری سیاه دانه کوبیده ترکیب کنید. این معجون برای لاغری و سایر بیماری های عفونی کاربرد دارد. در معجون دوسین ترکیبات آنتی اکسیدان زیادی وجود دارد که به تقویت سیستم ایمنی کمک می کند. سایر خواص این ترکیب دارویی عبارت است از:

کاهش اضطراب و استرس

مصرف سیاه دانه و عسل به کنترل استرس و افزایش انرژی بدن کمک زیادی می کند. شاید تعجب کنید، اما مصرف این ماده به افزایش گردش خون در بدن کمک زیادی می کند و همین عامل در کاهش هورمون آدرنالین (استرس زا) کمک زیادی می کند. در واقع وقتی خون و اکسیژن بیشتری به مغز می رسد، قدرت آن برای مقابله با استرس افزایش می یابد.

از سوی دیگر یکی از خواص سیانه دانه و عسل افزایش آهن خون است که در مقابله با تنش و استرس نقش زیادی دارد.

تسکین دهنده درد و رفع خستگی

در بسیاری از مواقع که دچار خستگی بی مورد می شود، با مصرف معجون دوسین می توانید از میزان آن بکاهید. یکی از خواص سیاه دانه با عسل کنترل درد و کمک به آرامش اعصاب است. سردرد های میگرنی بسیار آزاردهنده است و برای کنترل آن می توانید از این ترکیب استفاده کنید.

طرز مصرف یاه دانه و عسل برای درمان سردرد میگرنی باید به صورت مساوی باشد. ابتدا سیاه دانه را بکوبید و سپس به همان اندازه به آن عسل طبیعی اضافه کنید. نیازی به نگهداری نیست و می توانید 3 قاشق غذاخوری از آن را با فاصله در یک روز میل کنید.

خواص سیاه دانه و عسل برای لاغری

یکی دیگر از خواص سیاه دانه و عسل برای لاغری است. به طوری که با کمک به سریع هضم غذا باعث دفع چربی ها ا بدن می شود. از سوی دیگر تحرکات روده را نیز درمان می کند و به نوعی در درمان یبوست موثر است. یکی دیگر از دلایل خواص سیاه دانه و عسل برای کاهش وزن، کنترل اشتها و افزایش انرژی بدن است.

شما وقتی به عنوان میان وعده معجون دوسین مصرف می کنید، دیگر علاقه ای به ریزه خواری و مصرف خوراکی های پرکالری و چاق کننده ندارید. اگر این معجون را در زمان صبح مصرف کنید، تاثیر زیادی در لاغری دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترکیبی گیاهی برای لاغری، تقویت سیستم ایمنی و کاهش اضطراب" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترکیبی گیاهی برای لاغری، تقویت سیستم ایمنی و کاهش اضطراب"، کلیک کنید.