«تردز» به طور موقت در ترکیه مسدود می شود

«تردز» به طور موقت در ترکیه مسدود می شود

متا اعلام کرد که از 29 آوریل به طور موقت پلتفرم رسانه های اجتماعی تردز (Threads) را در ترکیه تعطیل می کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری گولوپ به نقل از رویترز، متا اعلام کرد که به طور موقت پلتفرم رسانه های اجتماعی تردز (Threads) را از 29 آوریل در ترکیه تعطیل می کند تا از دستور موقت مرجع رقابت ترکیه پیروی کند.

این شرکت در یک پست وبلاگی اعلام کرد این اقدام هیچ تاثیری بر دیگر پلتفرم ها و خدمات رسانه های اجتماعی متا از جمله فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ در ترکیه نخواهد داشت.

ماه گذشته، مقام رقابت این کشور یک اقدام موقت را در متای مادر فیسبوک اعمال کرد که هدف از آن جلوگیری از اشتراک گذاری داده ها بین پلتفرم های اینستاگرام و تردز بود، زیرا سوء استفاده احتمالی از موقعیت غالب این شرکت در بازار را بررسی می کرد.

با این حال، متا می گوید مطمین است که در ترکیه قانون را نقض نمی کند. متا گفت: ما با دستور موقت مخالفیم، معتقدیم که تمام الزامات قانونی ترکیه را رعایت می کنیم و درخواست تجدید نظر خواهیم کرد. دستور موقت ترکیه برای ما چاره ای جز بستن موقت تردز در این کشورباقی نمی گذارد. ما به تعامل سازنده با ترکیه ادامه خواهیم داد و امیدواریم که تردز را در سریع ترین زمان ممکن به مردم ترکیه بازگردانیم.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«تردز» به طور موقت در ترکیه مسدود می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«تردز» به طور موقت در ترکیه مسدود می شود"، کلیک کنید.