تداوم حمله های رژیم صهیونیستی به پلیس غزه

تداوم حمله های رژیم صهیونیستی به پلیس غزه

رژیم صهیونیستی به حمله های خود به پلیس نوار غزه که عهده دار مسیولیت تامین امنیت کامیون های حامل کمک های بشردوستانه در این باریکه است ادامه می دهد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گولوپ به نقل از شهاب نیوز، ارتش رژیم صهیونیستی همچنان پلیس نوار غزه را که مسیولیت تامین امنیت کامیون های حامل کمک در این باریکه را به عهده دارد هدف قرار می دهد.

در حمله ارتش رژیم صهیونیستی به یک مرکز پلیس در شمال نوار غزه یک فلسطینی به شهادت رسید و چند نفر دیگر نیز زخمی شدند. این حمله در حالی انجام شد که نیروهای پلیس غزه در حال انجام اقدامات تامین امنیت کمک های ارسالی به نوار غزه بودند.

علاوه بر این «امجد هتهت» مدیر کمیته مدیریت بحران غرب غزه در حالی که در میدان «الکویت» غزه در حال تامین امنیت برای ورود کمک های ارسالی به این باریکه بود در نتیجه حمله ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.

ارتش رژیم صهیونیستی و شاباک نیز مدعی شدند که 4 تن از مسیولان کمیته مدیریت بحران غزه در رفح را به شهادت رسانده اند.

همچنین خانه ای در شرق شهر رفح در جنوب نوار غزه از سوی ارتش رژیم صهیونیستی بمباران شد. در پی این حمله وحشیانه 6 فلسطینی از جمله 2 کودک و یک زن به شهادت رسیدند.

در نتیجه حمله پهپادی ارتش رژیم صهیونیستی به شهروندان فلسطینی در تقاطع «حموده» واقع در شرق جبالیا در شمال نوار غزه نیز 3 فلسطینی به شهادت رسیدند و 10 نفر دیگر هم زخمی شدند.

کمی پیش تر نیز وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه در تازه ترین آمار شهیدان و زخمی های حمله های ارتش رژیم صهیونیستی به این باریکه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون اعلام کرد که شمار شهیدان فلسطینی در غزه از آغاز جنگ تاکنون به 31923 نفر رسیده و در این مدت 74 هزار و 96 نفر دیگر نیز زخمی شده اند.

گفته می شود که بیش از 72 درصد قربانیان را زنان و کودکان تشکیل می دهند.

بنابر اعلام این وزارتخانه ارتش رژیم صهیونیستی در 24 ساعت گذشته 10 کشتار و جنایت دیگر را در غزه مرتکب شده که در پی آن 104 فلسطینی به شهادت رسیده و 162 نفر دیگر هم زخمی شده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم حمله های رژیم صهیونیستی به پلیس غزه" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم حمله های رژیم صهیونیستی به پلیس غزه"، کلیک کنید.