تخصیص واحدهای نهضت ملی مسکن فرهنگ شهر اهواز به متقاضیان

تخصیص واحدهای نهضت ملی مسکن فرهنگ شهر اهواز به متقاضیان

گولوپ/خوزستان معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از انتخاب و تخصیص واحدهای نهضت ملی مسکن در فرهنگ شهر اهواز به متقاضیان این طرح خبر داد.

میثم آذرسا در گفت و گو با گولوپ اظهار کرد: بر اساس شیوه نامه اجرایی قانون جهش تولید مسکن به منظور انجام فرایند انتخاب و تخصیص واحدهای نهضت ملی به کارگزاری ستاد اجرایی فرمان امام جلسه ای برگزار و طی این جلسه مستندسازی و اولویت بندی متقاضیان در پروژه های فاز 1 و 2 طرح نهضت ملی مسکن فرهنگ شهر اهواز بر اساس امتیازبندی و طبق دستورالعمل های حاکم بر این طرح به صورت کاملاً سیستمی از سامانه جامع طرح نهضت ملی انجام شد.

وی افزود: این جلسه با حضور نمایندگان استانداری خوزستان، ستاد اجرایی فرمان (ره)، اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، فرمانداری اهواز و نمایندگان ادارات حراست، بازرسی و رسیدگی به شکایات و جمعی از متقاضیان برگزار شد.

آذرسا گفت: در این آیین در فاز یک پروژه نهضت ملی مسکن فرهنگ شهر 75 نفر و در فاز 2 این پروژه 60 نفر بر اساس امتیاز اولویت بندی شدند.

تحویل 135 واحد مسکن تا سه ماه آینده

وی ادامه داد: با توجه به برنامه استان در سال 1403 این اداره کل در حال انجام و تکمیل آماده سازی سایت های نهضت ملی جدید و انتخاب سازندگان واحدهای نهضت ملی در شهرهای مختلف استان است و این انتخاب متناسب با متقاضیان طرح نهضت ملی در هر شهرستان است.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان خاطرنشان کرد: در فاز 1 و 2 فرهنگ شهر تا سه ماه آینده 135 از واحد تکمیل و به متقاضیان تحویل داده می شود.

آذرسا تکمیل این تعداد واحد را به شرط تامین منابع مالی عنوان کرد و گفت: تا پایان سال جاری 135 واحد از فاز 1 و 180 واحد از فاز 2 به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن تحویل داده می شود.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تخصیص واحدهای نهضت ملی مسکن فرهنگ شهر اهواز به متقاضیان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تخصیص واحدهای نهضت ملی مسکن فرهنگ شهر اهواز به متقاضیان"، کلیک کنید.