تثبیت جایگاه کیش به عنوان قطب ورزشی کشور در حوزه تفریحات دریایی و ورزش های آبی

تثبیت جایگاه کیش به عنوان قطب ورزشی کشور در حوزه تفریحات دریایی و ورزش های آبی

به گزارش خبرگزاری گولوپ از کیش ، محمد مهدی احمدی در یک نشست صمیمانه با کارکنان معاونت ورزش شرکت عمران،آب و خدمات ضمن تاکید بر لزوم توجه جدی به کیفیت و کمیت خدمات ورزشی با هدف افزایش نشاط اجتماعی و فراهم کردن زمینه رشد استعداد های بومی منطقه ،همکاری با فدراسیون های ورزشی مختلف و برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی را برای برند سازی ورزش کیش و افزایش .جذب گردشگر ورزشی ضروری برشمرد.
احمدی با بیان اینکه امروزه توسعه گردشگری ورزشی میتواند جایگاه کیش را در منطقه ارتقا داده و در نهایت رونق اقتصادی و رشد کسب و کارهای این جزیره را به همراه داشته باشد گفت: در نتیجه تلاش دست اندرکاران ورزشی کیش در ادوار گذشته تا کنون ،جزیره کیش امروزه مقصد مطلوبی برای گردشگری ورزشی است که باید برای حفظ و ارتقای آن با جدیت و تلاش مضاعف بکوشیم.
سرپرست شرکت عمران،آب و خدمات کیش بر استفاده از توان بخش خصوصی برای توسعه کمی و کیفی فعالیت های ورزشی با هدف تثبیت جایگاه کیش به عنوان قطب ورزشی به ویژه در حوزه تفریحات دریایی و ورزش های آبی تاکید کرد.
وی با اشاره به اینکه تلاش خلاقانه ومسیولانه کارکنان و مدیران معاونت ورزش و تفریحات سالم در حوزه فعالیت خود مهم ترین راهکار برای حفظ امکانات موجود و بهبود روند ارایه خدمات به ساکنان و گردشگران است تصریح کرد: به طور قطع یکایک همکاران این معاونت تلاش ارزشمندی داشته اند که قابل تقدیر است اما برای جلب رضایتمندی ساکنان و گردشگران و رقابت با بازار پر رونق گردشگری ورزشی باید تلاش خود را دو چندان کنیم.
معاون ورزش و تفریحات سالم شرکت عمران،آب و خدمات نیز با اشاره به اینکه برگزاری و میزبانی از 1674 رویداد ورزشی و کسب 281 مدال ملی و بین المللی در سال گذشته بیانگر حجم فعالیت این معاونت است مختصری از عملکرد این معاونت را شرح داد.
گفتنی است در این جلسه کارکنان حوزه های مختلف معاونت ورزش مشکلات و مسایل کاری و رفاهی و نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

لازم به ذکر است که پلاژ بانوان، استخرهای کرانه و المپیک ، سالن های کوثر، خلیج فارس ، چند منظوره ، زمین های تنیس خاکی ، سالن های اسکواش ، تیراندازی با تفنگ و تپانچه ، زمین تیراندازی با کمان، استادیوم فوتبال و زمین های چمن هیبریدی و چمن مصنوعی از جمله بخش هایی بود که محمد مهدی احمدی سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات بازدید کرد.

23

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تثبیت جایگاه کیش به عنوان قطب ورزشی کشور در حوزه تفریحات دریایی و ورزش های آبی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تثبیت جایگاه کیش به عنوان قطب ورزشی کشور در حوزه تفریحات دریایی و ورزش های آبی"، کلیک کنید.