تاکید معاون استاندار خوزستان بر دوری از مناطق مرتفع و رودخانه های استان

تاکید معاون استاندار خوزستان بر دوری از مناطق مرتفع و رودخانه های استان

گولوپ/خوزستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان بر لزوم دوری شهروندان از مناطق مرتفع و کوهستانی و حاشیه رودخانه های خوزستان در آستانه بارندگی شدید تاکید کرد.

محمد خانچی اظهار کرد: روز یکشنبه در بیشتر نقاط خوزستان بارندگی داشتیم اما هیچکدام از جاده های اصلی مشکلی ندارد و تردد در جاده ها برقرار است.

به گزارش گولوپ، وی افزود: بیشترین بارندگی در اهواز با حدود 32 میلیمتر ثبت شده و در برخی نقاط نیز میزان بارندگی تا 38 میلیمتر در مدت 40 دقیقه بوده است؛ این بارندگی همراه با وزش باد بود که موجب سقوط پایه های برق در برخی نقاط کوت عبدالله شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: در برخی نقاط، آبگرفتگی وجود دارد اما همه پای کار آمده اند تا آبگرفتگی ها رفع شود. اکنون آبگرفتگی در بیشتر نقاط شهر اهواز فروکش کرده است اما در سحر مجددا بارندگی شدیدی داریم که امیدواریم مشکلی پیش نیاید.

وی بیان کرد: در این شرایط برخی شهروندان به مناطق مرتفع و کوهستانی می روند و به این دلیل، دیشب در دزفول حوادثی داشتیم بنابراین توصیه می شود مردم امشب حتما از این مناطق دوری کنند و خودروهایشان را در مسیر رودخانه رها نکنند. عشایر نیز باید از محیط ناامن دور شوند. 

خانچی که با یک بخش خبری تلویزیونی صحبت می کرد، گفت: در این شرایط، تردد غیرضروری در جاده ها انجام نشود البته به پلیس ابلاغ شده است در صورت شدت بارندگی توقف اجباری خودروها را در دستور کار قرار دهد. 

پایان خبر گولوپ 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید معاون استاندار خوزستان بر دوری از مناطق مرتفع و رودخانه های استان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید معاون استاندار خوزستان بر دوری از مناطق مرتفع و رودخانه های استان"، کلیک کنید.