بیانیه حزب الله لبنان درباره عملیات «وعده صادق»

بیانیه حزب الله لبنان درباره عملیات «وعده صادق»

حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای اعلام کرد که با وجود مشارکت آمریکا و هم پیمانان بین المللی و منطقه ای آن در مقابله با عملیات «وعده صادق»، این عملیات اهداف نظامی خود را به دقت محقق کرده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، حزب الله با صدور بیانیه ای انجام حمله منحصر به فرد و بی سابقه علیه رژیم ستمکار و متجاوز صهیونیستی در قالب عملیات تنبیهی «وعده صادق» را به ملت مجاهد و رهبری ایران تبریک گفت و تصمیم شجاعانه و حکیمانه جهت پاسخ قاطع به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق را ستود.

حزب الله لبنان تاکید کرد: با وجود تهدید، ارعاب و فشاری که صورت گرفت، جمهوری اسلامی حق طبیعی و قانونی خود را عملی ساخت و وعده صادق خود را با شجاعتی بی نظیر، حکمتی بزرگ و والا و برآوردی دقیق از مواضع در سطح منطقه و جهان به اجرا گذاشت.

در ادامه این بیانیه آمده است: با وجود مشارکت آمریکا، هم پیمانان بین المللی و بازوهای منطقه ای آن در واکنش به این حمله برق آسا، این عملیات اهداف نظامی تعیین شده خود را به دقت محقق کرد.

حزب الله لبنان تاکید کرد: اهداف سیاسی و راهبردی درازمدت این تحول بزرگ در آینده با گذر زمان آشکار خواهد شد و مرحله ای جدید را در سطح مساله فلسطین و جدال تاریخی با این دشمن در راه پیروزی حتمی امت عرب، امت اسلام و ملت مقاوم و مظلوم فلسطین بنا خواهد نهاد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه حزب الله لبنان درباره عملیات «وعده صادق»" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه حزب الله لبنان درباره عملیات «وعده صادق»"، کلیک کنید.