بوکس گزینشی المپیک| برتری درخشان پرویزی با ناک اوت/ یک گام تا کسب سهمیه

بوکس گزینشی المپیک| برتری درخشان پرویزی با ناک اوت یک گام تا کسب سهمیه

بوکسور وزن 51 کیلوگرم ایران حریف خود را ناک اوت کرد تا تنها یک گام با کسب سهمیه فاصله داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، آخرین مرحله رقابت های بوکس گزینشی المپیک پاریس از چهارم خردادماه با حضور بیش از 600 بوکسور در دو بخش زنان و مردان به میزبانی تایلند و در بانکوک آغاز شده است. تیم ملی کشورمان نیز با هفت بوکسور در این رویداد حضور یافته است.

در رقابت های نوبت عصر امروز جمعه و در وزن 51 کیلوگرم، مهدی پرویزی که پس از استراحت در دور نخست، ابراهیم عمر از آلمان را شکست داده بود به مصاف گوداکان دالاک از سریلانکا رفت و در حالیکه راند نخست را باخته بود، در راند دوم با ضربات سنگین خود، حریف را ناک اوت کرد و پیروز شد.

با این اوصاف پرویزی راهی دور چهارم شد و روز یکشنبه برای کسب سهمیه المپیک به مصاف داوید پنیا از ساحل عاج می رود.

از ساعتی دیگر و در وزن 80 کیلوگرم، میثم قشلاقی که پیش از این کیم جین از کره جنوبی، سباستین از دانمارک و گانزوریگ از مغولستان را با اقتدار شکست داده است با رافایل هووانسیان از ارمنستان بالای رینگ می رود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بوکس گزینشی المپیک| برتری درخشان پرویزی با ناک اوت/ یک گام تا کسب سهمیه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بوکس گزینشی المپیک| برتری درخشان پرویزی با ناک اوت/ یک گام تا کسب سهمیه"، کلیک کنید.