بهترین خودروی مرسدس بنز که ایرانیان عاشق آنند / عکس

امیرمسعود عابدین_ مرسدس بنز G63 هنوز وجود دارد و حتی از قبل هم بهتر شده است! G63 گواه آن است که مرسدس هنوز هم شاهکارهایی در آستین دارد.

ازنظر بصری، این شاسی بلند تقریباً تغییری نسبت به مدل قبلی ندارد و هنوز هم یک پیشرانه V-8 (8 سیلندر) تویین توربو در زیر کاپوت آن وجود دارد. این شرکت می توانست همان خودروی قبلی را بفروشد و عنوان بهترین شاسی بلند بازار را از دست ندهد؛ اما AMG فرمول G واگن را بهبود بخشید و سیستم هیبریدی ملایم و سیستم تعلیق انقلابی را به آن اضافه کرد.

بهترین خودروی مرسدس بنز که ایرانیان عاشق آنند / عکس

تعداد انگشت شماری از تغییرات بیرونی برای سال 2025 وجود دارد؛ جلوپنجره جدید، چراغ های جلو و عقب LED جدید، کالیپرهای ترمز نقره ای رنگ و تاج AMG روی کاپوت وجود دارد؛ اما بزرگ ترین تغییرات مثل همیشه در زیر پوست G کلاس قرار دارد.

بهترین خودروی مرسدس بنز که ایرانیان عاشق آنند / عکس

به گزارش گولوپ، موتور 4٫0 لیتری هشت سیلندر خوشبختانه برای سال 2025 دست نخورده باقی مانده و همان 577 اسب بخار قدرت و 850 نیوتون متر گشتاور قبلی را تولید می کند. بین این پیشرانه و گیربکس 9 سرعته، بخش جدیدی قرار گرفته است؛ ژنراتور استارت یکپارچه (ISG) که در زمان پایین بودن دورها با افزودن 20 اسب بخار قدرت و 200 نیوتون متر گشتاور،به حرکت روبه جلو کمک کند. این دو منبع انرژی با هم برای ثبت شتاب صفر تا صد 4٫2 ثانیه ای کافی است که 0٫3 ثانیه سریع تر از قبل است. حداکثر سرعت به صورت الکترونیکی به 220 کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

بهترین خودروی مرسدس بنز که ایرانیان عاشق آنند / عکس

جذاب تر از فناوری هیبریدی ملایم، سیستم تعلیق جدید G63 است. AMG Active Ride Control سیستم جدیدی است که فقط برای محصولات AMG در دسترس است و می تواند عملکرد G63 را در داخل و خارج از جاده متحول کند. ازنظر سیستم تعلیق، این خودرو به خوبی GLS می باخ نیست، اما به طورکلی بسیار راحت تر از قبل است.

سیستم AMG Active Ride Control زمانی که این خودرو در زیستگاه طبیعی خود یعنی خارج از جاده قرار دارد، درخشان ترین عملکرد خود را ارایه می دهد. بالا رفتن از موانع در G63 مانند همیشه آسان است. لاستیک ها کمتر زمین را ترک می کنند و در نتیجه کشش بیشتری دارند.

بهترین خودروی مرسدس بنز که ایرانیان عاشق آنند / عکس

اکنون عملکرد جدیدی به نام “کاپوت نامریی” به ویژگی های خودرو اضافه شده که هنگام بالا رفتن از سربالایی، از دوربین ها برای نشان دادن آنچه در جلوی دماغه است، استفاده می کند. متاسفانه فرمان خودرو با دکمه های لمسی شرکت به روز شده است و استفاده از آن را سخت تر و گیج کننده تر می کند.

مرسدس قیمت G63 2025 را اعلام نکرده است، اما مدل سال گذشته از 184,150 دلار با احتساب هزینه های مختلف قیمت داشت. امکانات و ارتقاهای این مدل نشان دهنده این است که به احتمال زیاد گران تر خواهد بود.

54322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهترین خودروی مرسدس بنز که ایرانیان عاشق آنند / عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهترین خودروی مرسدس بنز که ایرانیان عاشق آنند / عکس"، کلیک کنید.