بهانه جدید واشنگتن برای تشدید تحریم ها علیه مسکو

بهانه جدید واشنگتن برای تشدید تحریم ها علیه مسکو

آفتاب نیوز :

وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی اعلام کرد: این اقدام اهداف دولت آمریکا برای مختل کردن و افشای انتقال تسلیحات بین کره شمالی و روسیه را ترویج می کند و بر اساس تحریم های اعمال شده توسط وزارت خزانه داری و وزارت امور خارجه مربوط به انتقال تسلیحات کره شمالی و موشک های بالستیک به روسیه برای استفاده روسیه علیه اوکراین است.

وزیر امور خارجه نیوزیلند از افزوده شدن 28 شخص حقیقی و 14 شخص حقوقی به فهرست تحریم های ضد روسیه خبر داد.

وزارت خزانه داری آمریکا افزود: این اقدام نشان دهنده عزم ما برای تحمیل هزینه ها و پاسخگو ساختن کره شمالی و روسیه به خاطر فعالیت های غیرقانونی شان است.

برایان نلسون، معاون وزیر خزانه داری آمریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی، گفت: اقدام امروز نشان دهنده تعهد ما برای اختلال در همکاری نظامی عمیق کره شمالی با روسیه است. 

او گفت: ایالات متحده آمریکا به اقدامات خود برای پاسخگو ساختن کسانی که به دنبال تسهیل ارسال تسلیحات و سایر تجهیزات برای کمک به جنگ روسیه هستند، ادامه خواهد داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهانه جدید واشنگتن برای تشدید تحریم ها علیه مسکو" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهانه جدید واشنگتن برای تشدید تحریم ها علیه مسکو"، کلیک کنید.