برای فیلم سازی بیضایی در ایران منعی نداریم/ بهروز وثوقی می تواند به ایران بازگردد+ فیلم

رییس سازمان سینمایی:

برای فیلم سازی بیضایی در ایران منعی نداریم بهروز وثوقی می تواند به ایران بازگردد+ فیلم

رییس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ویژه برنامه سال تحویل شبکه دو سیما اعلام کرد ممانعتی برای بازگشت بهروز وثوقی و فیلم سازی بهرام بیضایی در ایران وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بامداد چهارشنبه یکم فروردین 1403 در ویژه برنامه سال تحویل شبکه دو درباره بازگشت برخی بازیگران و سینماگران ایرانی خارج از کشور به ایران گفت: ما خیلی وقت ها خیلی محدودیت ها را نداریم و هنرمندان در چارچوب قانون می توانند به کشور بازگردند. چندی پیش مطرح شد که استاد بیضایی دوست دارند فیلم بسازند و من می خواهم از ایشان دعوت کنم که به ایران بیایند و فیلم شان را بسازند.

وی افزود: بعضی از هنرمندان قبل از انقلاب اگر مشکلی نداشته باشند، می توانند برگردند و کارشان را انجام دهند.ما درخواست های متعددی در سازمان سینمایی یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داریم در این باره داریم. به ویژه اخیراً هم  خیلی از هنرمندان این درخواست را داشتن که شرایط آنها  بررسی می شود. بنابراین برای کار کردن در چارچوب قانون، فضای بازی داریم.

خزاعی همچنین به صورت موردی، موضع سازمان سینمایی درباره بازگشت بهروز وثوقی بازیگر قدیمی سینمای پیش از انقلاب به ایران و احتمال فعالیت او را نیز اعلام کرد که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

 

 

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برای فیلم سازی بیضایی در ایران منعی نداریم/ بهروز وثوقی می تواند به ایران بازگردد+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برای فیلم سازی بیضایی در ایران منعی نداریم/ بهروز وثوقی می تواند به ایران بازگردد+ فیلم"، کلیک کنید.