باقری اجرای سریع دستورات دیوان بین المللی دادگستری را خواستار شد

باقری اجرای سریع دستورات دیوان بین المللی دادگستری را خواستار شد

سرپرست وزارت امور خارجه در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به رفح خواستار اجرای سریع دستورات دیوان بین المللی دادگستری در خصوص جانیان اشغالگر صهیونیست شد.

به گزارش گولوپ، دکتر علی باقری، سرپرست وزارت امور خارجه در شبکه ایکس نوشت: موجودیت سرطانی که به مثابه یک «مستعمره آبادی نشین» توسط آمریکا/انگلیس در قلب منطقه ما غرس شد، بدون نگرانی از هرگونه کیفری به کشتار جنون آمیز بیگناهان ادامه می دهد.

وی در ادامه آورده است: بی عملی شورای امنیت سازمان ملل نسبت به نسل کشی فلسطینیان شاهد روشنی بر همدستی فعالانه آمریکا/انگلیس در جنایات اسراییل است. دستورات دیوان بین المللی دادگستری باید فورا اجرا شود و جانیان اشغالگر باید زنجیر شوند قبل از آنکه کل دنیا را در آتش خونخواری جنون آمیز خود گرفتار سازند.

دادستان دیوان کیفری بین المللی ضمن درخواست دستگیری نتانیاهو به اتهام جنایات جنگی، نتانیاهو و گالانت را متهم کرد که از گرسنگی دادن به غیرنظامیان به عنوان ابزاری برای جنگ استفاده می کنند و «به عمد حملات علیه مردم غیرنظامی را همچون مصداق جنایت جنگی پیش می برند.»

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باقری اجرای سریع دستورات دیوان بین المللی دادگستری را خواستار شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باقری اجرای سریع دستورات دیوان بین المللی دادگستری را خواستار شد"، کلیک کنید.