بازدید بیش از 56 هزار نفر از مرکز آسمان نمای گنبد مینا

بازدید بیش از 56 هزار نفر از مرکز آسمان نمای گنبد مینا

طی 9 روز تعطیلات نوروزی 56 هزار و 560 نفر از مرکز آسمان نمای گنبد مینا بازدید کردند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، از دومین روز تعطیلات نوروز تا روز دهم فروردین ماه، 56 هزار و 560 نفر از رینگ گنبد مینا بازدید کردند.

مرکز آسمان نمای گنبد مینا، با تدارک ویژه برنامه های نوروزی از جمله لیگ بازی های استراتژیک ایرانی و غرفه های واقعیت مجازی (VR) میزبان شهروندان و گردشگران نوروزی بود که با استقبال روبرو شد.

همچنین سینما پلانتاریوم مرکز آسمان نمای گنبد مینا با 150 نفر ظرفیت، پس از دو سال رفع موانع زیرساختی بازگشایی شد و نمایش مجدد فیلم های تمام گنبدی با استقبال مخاطبان حوزه علم و نجوم روبرو شد. نمایش جدیدترین فیلم های علمی مرکز آسمان نمای گنبد مینا در چهار سانس میزبان 2هزار و 986 نفر از گردشگران نوروزی بوده است.

در تعطیلات نوروز 1403 بازدید از فضای پیرامونی مرکز آسمان نمای گنبد مینا در راستای تکریم و استفاده خانواده ها رایگان است و علاقمندان به حوزه نجوم می توانند از ساعت 10 صبح الی 22:30 دقیقه از آن بازدید کنند.

مرکز آسمان نمای گنبد مینا یکی از بزرگترین آسمان نماهای جهان با گنبدی به قطر 18 متر است و برنامه های رصد زنده آسمان شب در فضای بیرونی  آسمان نما، یکی از جذاب ترین بخش های این مجموعه است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید بیش از 56 هزار نفر از مرکز آسمان نمای گنبد مینا" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید بیش از 56 هزار نفر از مرکز آسمان نمای گنبد مینا"، کلیک کنید.