بارش دوباره تگرگ در ارومیه به فاصله کمتر از 24 ساعت / برگزاری جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران

بارش دوباره تگرگ در ارومیه به فاصله کمتر از 24 ساعت / برگزاری جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران

به گزارش خبرگزاری گولوپ از آذربایجان غربی، بعدازظهر امروز /جمعه 4 خرداد/ بارش شدید و دوباره تگرگ ارومیه را در پی گرفت.

روز گذشته نیز بارش شدید باران و تگرگ در ارومیه سبب آب گرفتگی در نقاط مختلف مرکز استان آذربایجان غربی شد ضمن اینکه در برخی از مناطق این شهر آب وارد خانه ها شد.

ظهر امروز همچنین بارش تگرگ در چایپاره و سلماس گزارش شد که خساراتی را به کشاورزان وارد کرد.

ثبت بیشترین بارندگی در استان آذربایجان غربی در شهر ارومیه

ایستگاه های باران سنجی بیشترین بارندگی آذربایجان غربی را در ارومیه با 17 میلیمتر باران، ثبت کردند.

بر اساس پیش بینی های هواشناسی هفته پربارشی برای مناطق شمالی استان قابل تصور است و در ارومیه فردا شنبه پنجم خرداد باران خواهد بارید.

به گفته کارشناس هواشناسی، فعالیت این امواج ناپایدار طی چند روز آینده به صورت افزایش ابر، رگبار باران و رعد و برق تداوم دارد و در برخی مناطق به ویژه در شمال استان آذربایجان غربی احتمال بارش تگرگ نیز دور از انتظار نیست.

وی با بیان اینکه وزش باد شدید برای جنوب آذربایجان غربی در روز شنبه پیش بینی شده است، گفت: لازم است شهروندان به هشدار نارنجی صادر شده توجه کنند.

برگزاری جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران

در پی بارش تگرگ در دو روز متوالی، جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران با حضور فرماندار و شهردار ارومیه برگزار شد تا به این لحظه خبری درخصوص تصمیمات اتخاذ شده در جلسه مخابره نشده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش دوباره تگرگ در ارومیه به فاصله کمتر از 24 ساعت / برگزاری جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش دوباره تگرگ در ارومیه به فاصله کمتر از 24 ساعت / برگزاری جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران"، کلیک کنید.