باران تا دوشنبه مهمان آسمان خوزستان است

باران تا دوشنبه مهمان آسمان خوزستان است

آفتاب نیوز :

محمد سبزه زاری مدیر کل هواشناسی خوزستان با اشاره به احتمال رگبار های پراکنده در بخش های مرتفع شرقی و شمالی استان اظهار کرد: تا دوشنبه آینده با توجه به گذر امواج ضعیف بارشی، احتمال بارش های پراکنده به همراه رعد و برق و وزش باد متوسط گاهی تندباد های لحظه ای در ارتفاعات استان پیش بینی می شود.

وی افزود: طی این مدت به خصوص بعد از ظهر ها برای بخش های جنوبی، غربی و مرکزی با توجه به وزش تندباد های لحظه ای احتمال خیزش گرد و خاک های محلی و موقتی دور از انتطار نیست.

مدیرکل هواشناسی خوزستان با بیان اینکه شمال خلیج فارس نیز تا اوایل هفته آینده تقریباً آرام و در برخی ساعات نیمه مواج خواهد بود ادامه داد: امروز و فردا دما استان اندکی کاهش خواهد یافت، سپس تا یکشنبه روند افزایش نسبی حدود یک الی 2 درجه پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه در شبانه روز گذشته امیدیه با 35.2 و دهدز با 11.8 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان گزارش شده اند گفت: در شبانه روز گذشته اهواز به بیشینه دمای 34.9 و کمینه دمای 18.6 درجه سانتیگراد رسیده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باران تا دوشنبه مهمان آسمان خوزستان است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باران تا دوشنبه مهمان آسمان خوزستان است"، کلیک کنید.