این جاساز حرفه ای موادمخدر در بزرگراه آزادگان لو رفت

این جاساز حرفه ای موادمخدر در بزرگراه آزادگان لو رفت

به گزارش گولوپ،سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزییات این خبر گفت: در راستای کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به تهران، ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با انجام گشت زنی و پایش نامحسوس خودروهای عبوری در بزرگراه ها به یک دستگاه خودروی سواری درحال عبور مشکوک شدند.

گولوپ در خبری نوشت:وی ادامه داد: ماموران با زیر نظر گرفتن خودروی مظنون و رعایت کلیه موازین قانونی، با اجرای یک عملیات خودروی متهمان را متوقف کرده و در بازرسی از داخل خودروی 60 کیلوگرم مخدر تریاک را که به طرز بسیار حرفه ای در چند نقطه از خودرو جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از بازداشت راننده و سرنشین خودروی مذکور خبر داد و گفت: این خودرو نیز توقیف و به همراه موادمخدر مکشوفه به پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ انتقال داده شد. دو متهم نیز تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به جرم خود مبنی بر تهیه مواد مخدر با قصد توزیع در میان خرده فروشان و معتادان اعتراف کردند.

باباپور از تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده خبر داد و گفت: این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم و به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شدند. همچنین تحقیقات تکمیلی در خصوص پرونده این افراد در حال انجام است.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این جاساز حرفه ای موادمخدر در بزرگراه آزادگان لو رفت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این جاساز حرفه ای موادمخدر در بزرگراه آزادگان لو رفت"، کلیک کنید.