اهتمام پلیس برای تامین امنیت فرودگاه های کشور و مسافران نوروزی

اهتمام پلیس برای تامین امنیت فرودگاه های کشور و مسافران نوروزی

فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا گفت: از شروع طرح نوروزی تا امروز همکارانم در پلیس فرودگاه های کشور بر تامین امنیت فرودگاه های سطح کشور و مسافران نوروزی اهتمام ویژه ای داشته اند.

به گزارش گولوپ، سردار رضا بنی اسدی فر، ضمن تبریک حلول ماه رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمانان در این ضیافت الهی اظهار کرد: باتوجه به فضای معنوی و آکنده از خیر و برکت ماه مبارک رمضان، امیدواریم همه مومنان و باورمندان به رحمت واسعه الهی در راستای خیرخواهی و تشویق به عمل صالح در این ماه عزیز و از جمله نیکوترین آن ها یعنی عمل به فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر، بیش از پیش گام بردارند، چراکه امر کردن به معروف و بازداشتن از منکر، همانگونه که از طرف خداوند قادر و متعال وعده شده ضامن بقای جامعه و موجب سعادتمندی و رستگاری مومنان است.

وی در ادامه به تشریح دستاوردهای پلیس فرودگاه های کشور پرداخت و اظهار کرد: از شروع طرح نوروزی تا امروز همکارانم در پلیس فرودگاه های کشور بر تامین امنیت فرودگاه های سطح کشور و مسافران نوروزی اهتمام ویژه ای داشته اند.

فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا افزود: 7254 نفر از مسافران از پروازهای داخلی بهره بردند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، کاهش یک درصدی داشته است.

وی تعداد مسافران پروازهای خارجی (ورودی و خروجی) را 2098 نفر بیان کرد و افزود: این میزان نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیانگر افزایش 23 درصدی است.

سردار بنی اسدی فر اضافه کرد: با اقدامات موثر پیشگیرانه وقوع جرایم، در این حوزه شاهد کاهش 100 درصدی سرقت ها به همت همکارانم در پلیس فرودگاه های کشور بوده و این درحالیست که به همان میزان کشفیات نیز کاهش داشته است.

این مقام ارشد انتظامی از همکاری خوب مردم با پلیس گفت و خاطرنشان کرد: نتیجه این همکاری کاهش 81 درصدی کشفیات اقلام ممنوعه است.

بر اساس گزارش سایت پلیس، سردار بنی اسدی فر در پایان افزود: کارکنان پلیس فرودگاه های سراسر کشور در آمادگی کامل برای تامین نظم و امنیت مسافران نوروزی و خدمت به آنان هستند.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اهتمام پلیس برای تامین امنیت فرودگاه های کشور و مسافران نوروزی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اهتمام پلیس برای تامین امنیت فرودگاه های کشور و مسافران نوروزی"، کلیک کنید.