انجام 4 ماموریت پلیسی در استان سمنان/ باند سارقان منهدم شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

انجام 4 ماموریت پلیسی در استان سمنان/ باند سارقان منهدم شد - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گولوپ، سردار جلیل موقوفه ای شامگاه چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه طی شبانه روز گذشته چهار ماموریت ویژه پلیسی در استان به انجام رسید، ابراز داشت: این ماموریت ها در شاهرود، میامی و گرمسار به وقوع پیوسته است.

وی ضمن بیان اینکه باند سارقان اماکن خصوصی با دستگیری پنج نفر در شاهرود منهدم شد، افزود: این افراد به انجام 9 فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه ارزش اموال سرقتی بیش از 600 میلیون ریال برآورد شده است، ابراز داشت: این سرقت ها از باغات و منازل مسکونی صورت گرفته است.

موقوفه ای بابیان اینکه اسانس عطرهای خارجی قاچاق از خودرو کامیونت خرده بار در محورهای مواصلاتی شاهرود خبر داد و تصریح کرد: ارزش تقریبی این محموله که از مشهد عازم تهران بود شش میلیارد ریال برآورد می شود.

وی از کشف یک هزار و 460 لیتر گازوییل از کامیونت ایسوزو در گرمسار خبر داد و افزود: متهم 27 ساله و اهل یکی از استان های شرقی کشور بوده است.

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه بالغ بر 92 کیلوگرم تریاک طی عملیات مشترک پلیسی در حوزه شهرستان میامی خبر داد و اضافه کرد: در این رابطه دو نفر دستگیر شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انجام 4 ماموریت پلیسی در استان سمنان/ باند سارقان منهدم شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انجام 4 ماموریت پلیسی در استان سمنان/ باند سارقان منهدم شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.