انتشار 2 کتاب برای بچه ها

ترجمه «انجمن دارکوب ها» نوشته جولی آندرسون و «آلبوم آزمایشگاه» نوشته آویسا شرفی برای بچه ها منتشر شد.

به گزارش گولوپ، کتاب «انجمن دارکوب ها» نوشته جولی آندرسون با تصویرگری گیلیا اُورستی با ترجمه فاطمه سیارپور در 36 صفحه با شمارگان 1000 نسخه و بهای 92هزار تومان  برای کودکان بالای 7 سال در انتشارات میچکا راهی بازار کتاب شده است.

در معرفی این کتاب آمده است:  وین و ویلا دارکوب هایی هستند که با هم در شادی و سلامتی زندگی می کنند و رابطه خوبی با هم دارند. اما اتفاقی برایشان رخ می دهد که هر چه تلاش می کنند نمی توانند آن را حل کنند.

حتی سعی می کنند طبیعت را هم به کمک بگیرند که متاسفانه از دست او هم کاری برنمی آید. به همین دلیل …

اگر می خواهید کودک تان با مفاهیمی مانند کار گروهی، کار داوطلبانه، کار دسته جمعی، نهادسازی، پیگیری خواسته های جمعی، انسان دوستی و از این دست مسایل آشنا شود، انجمن دارکوب ها گزینه مناسبی است که به کودکان ضرورت تشکیل انجمن ها، شوراها، اتحادیه ها و غیره را در قالب داستانی شیرین و روایتی پرپیچ وخم نشان می دهد.

در نوشته پشت جلد کتاب آمده است: «آیا وین و ویلا می توانند مشکل بزرگ شان را حل کنند؟ راه حل هایشان چیست؟

آیا کمک خواستن از دیگران هم می تواند یک راه حل باشد؟

چگونه باید از دیگران کمک خواست؟

«همیاری» باید از کودکی آموخته شود.

انتشار 2 کتاب برای بچه ها

 همچنین کتاب «آلبوم آزمایشگاه» از مجموعه «وقتی ما نیستیم» نوشته آویسا شرفی با تصویرگری مجتبی حیدرپناه در 36 صفحه با شمارگان 1000 نسخه و قیمت 75 هزار تومان برای کودکان 9 تا 12 سال در انتشارات یادشده منتشر شده است.

  در معرفی این کتاب آمده است: نویسنده در آغاز شخصیت هایش را با زبانی طنز معرفی کرده  و بعد که وارد متن داستان می شوید می فهمید که چقدر این شخصیت ها و اتفاقاتی که برای آن ها رقم می خورد می توانند واقعی باشند.

آن ها فقط وسایل یک آزمایشگاه نیستند. کودکان بازیگوش و شادی هستند که هرکدام به شکلی خاص در مجموعه حضور پیدا می کنند.

از طریق آن ها می شود کاملاً وارد فضای یک مدرسه شد. بله درست است که ما با یک داستان فانتزی سروکار داریم اما شخصیت ها و حال و هوای داستان آن قدر واقعی هستند که بتوانید تصور کنید در یک مدرسه حضور دارید.

در نوشته پشت جلد کتاب هم می خوانیم: خودش هم خبر نداشت چقدر دلش برای آبا و اجدادش تنگ شده؛ برای آن پاره های استخوان و مفصل های پوسیده. اما مگر اسکلت ها قلب دارند؟

اسکلت آزمایشگاه که بدجوری احساساتی شده و قربان صدقه قوم و خویش هایش می رود.

حالا چطوری از آن ها دل بکند؟

انتشار 2 کتاب برای بچه ها

 پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتشار 2 کتاب برای بچه ها" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتشار 2 کتاب برای بچه ها"، کلیک کنید.