امدادرسانی به 30 نفر گرفتار در گل ولای جنگل های ابر و اوپرت + تصاویر

گولوپ/سمنان معاون امدادونجات هلال احمر استان سمنان از امدادرسانی به هشت خودروی گرفتار در گل ولای در محور “شهمیرزاد به منطقه اوپرت” و “شاهرود به جنگل ابر” توسط نجاتگران این جمعیت خبر داد.

علیرضا باغبان 23 فروردین با اعلام این خبر گفت: از ساعت 13 پنج شنبه 23 فروردین ماه 1403 ، به دلیل بارش باران، تردد در محورهای این استان به سختی انجام گرفت.

وی افزود: نجاتگران پایگاه های امداد و نجات جنگل ابر و نیزوا بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

معاون امدادونجات هلال احمر استان سمنان ادامه داد: نیرو های امدادی این جمعیت تعداد 8 خودروی گرفتار شده را رها سازی و 30 نفر سرنشین متاثر از این گل ولای را امدادرسانی کردند

باغبان با اشاره به گرفتار شدن این افراد در این مناطق جنگلی در دو شهرستان شاهرود و مهدیشهر اضافه کرد: 30 نفر از حادثه دیدگان به مکان امن منتقل شدند.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان افزود: همچنین 18 بسته غذایی 24 ساعته از جمله اقلام توزیع شده در بین حادثه دیدگان است.

 امدادرسانی به 30 نفر گرفتار در گل ولای جنگل های ابر و اوپرت + تصاویر

 امدادرسانی به 30 نفر گرفتار در گل ولای جنگل های ابر و اوپرت + تصاویر

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد " امدادرسانی به 30 نفر گرفتار در گل ولای جنگل های ابر و اوپرت + تصاویر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با " امدادرسانی به 30 نفر گرفتار در گل ولای جنگل های ابر و اوپرت + تصاویر"، کلیک کنید.