افزایش 80 درصدی تردد در محورهای شمالی نسبت به پیک نوروزی – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

افزایش 80 درصدی تردد در محورهای شمالی نسبت به پیک نوروزی - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گولوپ، سردار سیدتیمور حسینی روز چهارشنبه اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته مجموع ترددهای ما در محورهای مواصلاتی از ایام نوروز نیز بیشتر بوده است و به طور نمونه در محور چالوس نسبت به پیک ترددی ایام نوروز تقریباً بیشتر از 80 درصد افزایش را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه طبق برنامه از پیش تعیین شده محور چالوس از صبح امروز برای تخلیه بار ترافیکی و جلوگیری از ترافیک سنگین یک طرفه شده است، افزود: در طول 24 ساعت گذشته مجموعاً 57 میلیون تردد ثبت شده است که استان ها و محورهای شمالی کشور بیشترین حجم تردد را داشتند.

رییس پلیس راهور فراجا اضافه کرد: در باقی محورهای مواصلاتی کشور نیز شاهد بار ترافیکی پرحجمی هستیم و تلاش پلیس راهور این است که با تدابیر مناسب حداقل معطلی را مردم در سفر و تعطیلات خود تجربه کنند.

به گفته سردار حسینی، هراز، چالوس، قزوین تهران و فیروزکوه بیشترین حجم تردد را ثبت کردند اما از روز گذشته در محورهای تهران- کرج- قزوین و تهران- قم نیز شاهد تردد پرحجم بودیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش 80 درصدی تردد در محورهای شمالی نسبت به پیک نوروزی – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش 80 درصدی تردد در محورهای شمالی نسبت به پیک نوروزی – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.