اعلام محدودیت ترافیکی در محورهای قدیم گیلان

اعلام محدودیت ترافیکی در محورهای قدیم گیلان

گولوپ/گیلان رییس پلیس راه استان گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس خبر داد.

سرهنگ جاور صفاری امروز، 12 اردیبهشت ماه در گفت وگو با خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام تعطیلات شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) و به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی در محورهای قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس اعمال می شود.

وی افزود: تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 الی 24 روزهای 13 و 15 اردیبهشت ماه در محور قدیم رشت – قزوین ممنوع است.

رییس پلیس راه استان گیلان تصریح کرد: همچنین در محور آستارا – اردبیل و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد از ساعت 7 الی 24 روزهای  13 و 15 اردیبهشت ماه ممنوع است.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام محدودیت ترافیکی در محورهای قدیم گیلان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام محدودیت ترافیکی در محورهای قدیم گیلان"، کلیک کنید.