اعلام آمادگی یمن برای جنگ زمینی با آمریکا

اعلام آمادگی یمن برای جنگ زمینی با آمریکا

آفتاب نیوز :

«یحیی سریع» داشت، ضمن اعلام آغاز مرحله چهارم تشدید تنش علیه رژیم صهیونیستی اظهار کرد: در روز های آینده جزییات تازه ای از کشتی هایی که ممنوعیت اعمال شده از سوی یمن را نقض کردند و کشتی هایی که از طریق دریای مدیترانه به سمت بنادر واقع در اراضی اشغالی در حرکت هستند، افشا خواهد شد. تشدید عملیات یمن تنها شعاری برای به دست آوردن محبوبیت نیست بلکه موضعگیری عملی آن است و مردم یمن برای فدا کردن جان های خود کاملا آماده هستند و اگر راه باز شود، میلیون ها تن از آن ها برای دفاع از غزه در مقابل دشمن صهیونیستی خواهند رفت.در صورت مداخله زمینی آمریکا و یا در صورتی که راهی برای دسترسی یمنی ها به فلسطین باز شود، یمنی ها برای نبرد آماده هستند. نیرو های مسلح یمن در چهارچوب مرحله پنجم و ششم عملیات خود برای حمایت از ملت فلسطین تجهیزات گسترده ای را در اختیار دارند.

یحیی سریع افزود: یمن ثابت کرد که از جایگاه استراتژیک مهمی برخوردار است به این شکل که طاغوت های موجود در 2 دریای سرخ و عرب و اقیانوس هند خوار کرده و حاکمیت خود و اعراب را بر دریا های عربی و دیگر دریا ها از دریای سرخ، دریای عرب و اقیانوس هند تا دریای مدیترانه اعمال کرد.

سخنگوی نیرو های مسلح حوثی های یمن در این چهارچوب گفت: جهان به مرحله ای رسیده که هیچ کسی جرات نمی کند حتی یک کلمه به آمریکا بگوید، اما یمن با موشک ها و جنگنده های خود آن را هدف قرار می دهد و اعتبار و آبروی آن را برده است. طرف آمریکایی با عملیات های یمن به مرحله ای رسیده که نمی تواند از کشتی های خودش دفاع کند در حالی که یمن همچنان در آغاز جنگ با آن و طرف اسراییلی است.

یحیی سریع اضافه کرد: فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل ما که می خواستند آن را از بین ببرند و ما را از نوشتن این شعار ها بر روی دیوار ها منع کنند، امروز آن ها را روی موشک ها می نویسیم و با آن ها اسراییل و آمریکا را هدف قرار می دهیم.جهان غزه را رها کرده، اما یمن در کنار محور مقاومت، در کنار آن ایستاده است، این نبرد به نمایندگی از کل یمنی ها است نه یک گروه یا طایفه خاص.

یحیی سریع در اوایل مه جاری آغاز اجرای مرحله چهارم تشدید تنش در پاسخ به تداوم حملات رژیم صهیونیستی و نوار غزه اعلام کرده و گفته بود که این مرحله شامل هدف قرار دادن تمام کشتی هایی می شود که ممنوعیت دریانوردی کشتی های اسراییلی را نقض می کنند و کشتی هایی که از دریای مدیترانه به سمت بنادر فلسطین اشغالی در حرکت هستند.

«عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن نیز تاکید کرد که مرحله چهارم تشدید تنش شامل هرگونه کشتی وابسته به شرکتی اسراییلی است که با آن در زمینه امدادرسانی و ارسال کالا همکاری دارد، همینطور هر کشتی که پس از صدور حکم ممنوعیت، کالا هایی را به بنادر اراضی اشغالی منتقل کند، هدف نیرو های مسلح یمن خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام آمادگی یمن برای جنگ زمینی با آمریکا" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام آمادگی یمن برای جنگ زمینی با آمریکا"، کلیک کنید.