اطلاعیه سفارت ایران در تایلند درباره برگزاری انتخابات ریاست جمهوری

اطلاعیه سفارت ایران در تایلند درباره برگزاری انتخابات ریاست جمهوری

سفارت جمهوری اسلامی ایران در تایلند اطلاعیه ای را درباره حضور پرشور هموطنان ایرانی پای صندوق های رای اعلام کرد.

به گزارش گولوپ، سفارت کشورمان در بانکوک در اطلاعیه ای به مناسبت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد: احتراماً، با عنایت به برگزاری همزمان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در روز جمعه 8 تیرماه 1403 مصادف با 28 ژوین 2024 در سراسر جهان، سفارت جمهوری اسلامی ایران در بانکوک نیز با تشکیل صندوق اخذ رای، میزبان هموطنان عزیز و گرامی خواهد بود.
 
در همین زمینه، به اطلاع  از آن دسته از هموطنان ایرانی ساکن در استان های همجوار بانکوک مانند پاتایا، چونبوری، ساموت ساخون، نانتابوری و سایر استان ها (تا  شعاع 150 کیلومتری از بانکوک) می رساند که چنانچه مایل به مشارکت در سرنوشت سیاسی کشور خود و حضور در انتخابات مذکور هستند، نمایندگی هزینه های رفت و برگشت این دسته از هموطنان را (در قبال نشان دادن بلیط) تقبل خواهد نمود. علاوه بر این در صورت حضور دسته جمعی این دسته از هموطنان در پای صندوق رای، نمایندگی حاضر به تامین هزینه رفت و برگشت خودرو (ون یا اتوبوس) در مسیر مذکور به شرط تکمیل بودن ظرفیت آن خودرو می باشد.

ضمناً، جهت کسب اطلاعات بیشتر و انجام هماهنگی های لازم می توانید با شماره تماس نمایندگی (023900871 و 023900868) و یا شماره تلفن همراه 0988192566 (آقای سلطان احمدی معاون نمایندگی) ارتباط برقرار نمایید.

سفارت جمهوری اسلامی ایران – بانکوک

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه سفارت ایران در تایلند درباره برگزاری انتخابات ریاست جمهوری" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه سفارت ایران در تایلند درباره برگزاری انتخابات ریاست جمهوری"، کلیک کنید.