اسدآباد فردا میزبان اردوی استعدادهای برتر تیم ملی بسکتبال دختران زیر 12 سال

اسدآباد فردا میزبان اردوی استعدادهای برتر تیم ملی بسکتبال دختران زیر 12 سال

گولوپ/همدان رییس اداره ورزش و جوانان اسدآباد از میزبانی این شهرستان برای اردوی استعدادهای برتر تیم ملی بسکتبال دختران زیر 12 سال خبر داد.

مهدی صمدپناهی در گفت وگو با گولوپ،اظهار کرد: از فردا -پنجشنبه 6 اردیبهشت- شهرستان اسدآباد به مدت دو روز در سالن ورزشی 1500 نفری این شهر میزبان اردوی استعدادهای برتر تیم ملی بسکتبال دختران زیر 12 سال با حضور 50 والیبالیست برتر از 9 استان از جمله همدان، کردستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، ایلام، مرکزی و کرمانشاه خواهد بود.

وی با بیان اینکه این رویداد ملی دو روزه زیرنظر کمیته فنی فدراسیون بسکتبال کشور در اسدآباد برگزار می شود، افزود: شهرستان اسدآباد پتانسیل و ظرفیت های خوبی در رابطه با رشته ورزشی بستکبال دارد و به طور قطع این اردوها از نقش موثری در رشد و توسعه ورزش شهرستان به ویژه در بحث رشته بسکتبال برخوردار خواهد بود.

صمدپناهی با اشاره به اینکه این اردو به عنوان سومین مرحله جشنواره مینی بسکتبال انتخابی تیم ملی 2030 کشور است، یادآور شد: بسکتبالیست های منتخب و برتر این اردو امروز وارد شهرستان شده اند و از فردا رقابت این تیم ها آغاز می شود و تا روز جمعه -هفتم اردیبهشت- ادامه خواهد داشت.

پایان خبر گولوپ 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسدآباد فردا میزبان اردوی استعدادهای برتر تیم ملی بسکتبال دختران زیر 12 سال" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسدآباد فردا میزبان اردوی استعدادهای برتر تیم ملی بسکتبال دختران زیر 12 سال"، کلیک کنید.