استقرار 24 ساعته آتش نشانان در نمایشگاه کتاب تهران

استقرار 24 ساعته آتش نشانان در نمایشگاه کتاب تهران

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اعلام کرد که استقرار آتش نشانان برای تامین ایمنی نمایشگاه کتاب تهران به شکل 24 ساعته انجام می شود.

حمیدرضا یادگاری در گفت وگو با گولوپ، با اشاره به تمهیدات آتش نشانی تهران برای تامین ایمنی نمایشگاه کتاب تهران و بازدیدکنندگان آن گفت: چند روز قبل از شروع نمایشگاه کتاب، آتش نشانان با اجرای مانوری در این منطقه، سناریوی اطفاء حریق، نجات و تخلیه اضطراری را تمرین کردند. همچنین گروهی دیگر از آتش نشانان نیز با حضور در این محل نسبت به بازدید ایمنی از نمایشگاه ها و غرفه ها و … اقدام کرده و موارد و توصیه های لازم را به مسیولان نمایشگاه و متصدیان غرفه ها ارایه کردند.

وی با اشاره به آغاز نمایشگاه کتاب نیز گفت: از زمان افتتاح نمایشگاه کتاب نیز آتش نشانان تهرانی به همراه تجهیزات، خودروهای سبک و سنگین عملیاتی و موتورسیکلت های آتش نشانی در نمایشگاه بزرگ کتاب تهران مستقر بوده و نسبت به تامین ایمنی این نمایشگاه اقدام کرده اند. علاوه بر آن تیم های گشتی آتش نشانی هم فعالند و اقدام به گشت زنی در سطح نمایشگاه می کنند. ضمن اینکه ایستگاه های اطراف نیز از آمادگی بیشتری در این ایام برخوردارند. 

یادگاری با بیان اینکه استقرار آتش نشانان در نمایشگاه کتاب محدود به ساعات بازدید نیست، گفت: با توجه به حساسیت نمایشگاه و همچنین اقلام موجود در آن، گروهی از آتش نشانان به شکل شبانه روزی در محل مصلی امام خمینی مستقرند تا در صورت وقوع هرگونه حادثه احتمالی به سرعت اقدامات خود را آغاز کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه 170 نفر از آتش نشانان پایتخت به همراه 3 دستگاه کانکس، 45 دستگاه خودرو عملیاتی سبک و سنگین و موتورسیکلت های آتش نشانی در این ماموریت مشارکت دارند، گفت: تاکنون نیز هیچ مشکل و حادثه خاصی در این نمایشگاه گزارش نشده است.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقرار 24 ساعته آتش نشانان در نمایشگاه کتاب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقرار 24 ساعته آتش نشانان در نمایشگاه کتاب تهران"، کلیک کنید.