ادامه محدودیت تردد محور چالوس تا ساعت 22 امشب/ آمار عجیب تردد در خودرو

ادامه محدودیت تردد محور چالوس تا ساعت 22 امشب/ آمار عجیب تردد در خودرو

به گزارش گولوپ،سردار سیدتیمور حسینی افزود: در 5 روز گذشته، بیش از 149 میلیون تردد جاده ای در کشور داشتیم و در حال حاضر در محورهای مواصلاتی منتهی به شهر تهران، بار ترافیکی سنگینی را شاهد هستیم.

گولوپ در خبری نوشت:وی ادامه داد: در 5 روز گذشته که با تعطیلات همراه بود، سیستم های ترددشمار جاده ای در محورهای شمالی به طور متوسط در هر ساعت 428 تردد ثبت کردند.

وی با بیان اینکه درحال حاضر با توجه به بار ترافیکی سنگین در محور چالوس، این محور از ساعت 14 امروز از استان های شمالی به سمت استان تهران یک طرفه شد، تاکید کرد: احتمالا این محدودیت تردد تا ساعت 22 امشب و تخلیه بار ترافیکی ادامه خواهد داشت.

رییس پلیس راهور گفت: ماموران پلیس از صبح امروز در محور هراز در برخی مواقع با توجه به بار ترافیکی، محدودیت مقطعی ایجاد کردند.

سردار حسینی افزود: درحال حاضر تردد خودروها در محور فیروزکوه، آزادراه رشت – قزوین و آزادراه قزوین – تهران پرحجم است و عوامل پلیس راه در تلاشند با مدیریت تردد، بازگشت مسافران بدون مشکل انجام شود.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادامه محدودیت تردد محور چالوس تا ساعت 22 امشب/ آمار عجیب تردد در خودرو" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادامه محدودیت تردد محور چالوس تا ساعت 22 امشب/ آمار عجیب تردد در خودرو"، کلیک کنید.