اخلاص در عمل رمز موفقیت شهید آیت الله رییسی بود – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

اخلاص در عمل رمز موفقیت شهید آیت الله رییسی بود - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گولوپ، محمد کریمی شامگاه پنجشنبه در آیین گرامیداشت شهید آیت الله رییسی و همراهان ایشان در مسجدالقایم شهر محلات، اظهار کرد:
دشمنان انقلاب در پنج گروه منافقان، سلطنت طلب ها، وادادگان و ریزش های انقلاب، ضدانقلاب خارجی و روشنفکران سیاسی و فلسفی دسته بندی می شوند.

وی رمز موفقیت شهید رییسی را اخلاص در عمل دانست و افزود: این گروه ها اختلافاتی در خود دارند اما به محض حضور شهید رییسی، اختلافات را کنار گذاشتند و در مقابل تفکر انقلابی قرار گرفتند.

وی با اشاره به اعتقاد شهید امیرعبداللهیان به تیوری اروپای دوم، افزود: نگاه این شهید به پدرخوانده های اروپایی از قبیل فرانسه، آلمان و انگلیس نبود بلکه معتقد به همکاری با سایر کشورهای اروپایی برای توسعه اقتصاد بود.

این کارشناس رسانه با اشاره به تسویه بدهی های کلان دولت که از دوره های گذشته مانده بود، تصریح کرد: اردوگاه ضد انقلاب سه سازمان ذهنی تحریف، تخریب و تهدید را شکل داد و بیش از 4 هزار اندیشکده آمریکایی و اسراییلی این روند را در پیش گرفتند.

وی با اشاره به راه اندازی قرارگاه فروش نفت در سه سال اخیر، گفت: دولتهای گذشته از فروش نفت ناتوان بودند اما در حال حاضر روزانه بیش از دو میلیون بشکه نفت از کشور صادر می شود و ارز حاصل از آن نیز به کشور باز می گردد که این ها نشانه شکست تحریم است.

وی با بیان اینکه شهید رییسی خستگی را خسته کرد، گفت: سازمان تخریب، هرکسی را که در فضای رسانه ای به روشنگری می پردازد و خادمان انقلاب را هدف ترور شخصیت قرار داده و از غفلت جامعه استفاده می کند.

کریمی ادامه داد: این سه سازمان شبانه روز در حال تولید محتوا است و نبود قانون درست در فضای مجازی موجب تحریف است اما نباید میدان را خالی کنیم چرا که دشمن با استفاده از غفلت ما در شناخت رسانه ای و ابزار رسانه ای این اقدامات را انجام می دهد.

وی کوتاهی رسانه ای را یکی از جریانات دشمن برای تقابل با نظام دانست و افزود: جهاد تبیین پیچیده نیست، انتخابات بسیار مهم است چرا که شهید رییسی میراث سنگینی در تیوری و عمل را بر عهده رییس جمهور بعد گذاشت و رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اخلاص در عمل رمز موفقیت شهید آیت الله رییسی بود – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اخلاص در عمل رمز موفقیت شهید آیت الله رییسی بود – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.