آیین تقدیر از خیران مدرسه ساز سمنان برگزار شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

آیین تقدیر از خیران مدرسه ساز سمنان برگزار شد - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گولوپ، مراسم تجلیل از خیران مدرسه ساز استان سمنان بعد از ظهر چهارشنبه در یک مجتمع پذیرایی در مرکز استان سمنان با حضور استاندار سمنان، مدیرکل آموزش و پرورش، مدیرکل نوسازی مدارس استان و جمعی دیگر از مسؤولان برگزار شد.

در این مراسم از چند نفر خیران مدرسه ساز که با کمک‌های خود بانی ساخت کلاس‌های درس در استان سمنان شدند، قدردانی به عمل آمد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان سمنان در این مراسم ضمن بیان اینکه در دو سال و نیم گذشته بیش از ۱۴۰ میلیارد تومان خیران مدرسه ساز در استان کمک کرده‌اند، گفت: این کمک‌ها سبب شد تا بتوانیمظرفیت‌های تحصیلی خوبی را به خصوص در مناطق محروم اضافه کنیم.

امیر حسین قزوینیان با بیان اینکه خیران مدرسه ساز نقش بسزایی در مدرسه سازی و ایجاد کلاس‌های درس در مدارس استان دارند، تاکید کرد: امروز شاهد برگزاری جشنواره خیران مدرسه ساز برای بیست و پنجمین بار در استان سمنان هستیم.

وی با بیان اینکه خیران مدرسه ساز در استان سمنان امسال نیز تعهدی را برای کمک داشتند که ۷۰ درصد آن محقق شد، افزود: این ارقام توانسته در زمینه تجهیز مدارس به ما خیلی کمک کند.

در این مراسم جمعی از خیران مدرسه ساز استان سمنان تقدیر شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیین تقدیر از خیران مدرسه ساز سمنان برگزار شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیین تقدیر از خیران مدرسه ساز سمنان برگزار شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.