آیت الله رییسی سیدالشهدای خدمت است/ سنگر رییس جمهوری باید با عناصری مانند رییسی پر شود

گولوپ/مازندران نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه آیت الله رییسی با تمام وجودش برای مردم می سوخت و به عشق آنها تلاش می کرد گفت: چیزی که التیام می بخشد این است که این سنگر با چنین عناصری پر شود این برای ما مهم است که رییسی ای دیگر رییس جمهور شود.

آیت الله محمدباقر محمدی لایینی امروز در مراسم بزرگداشت سیدالشهدای خدمت، خادم الرضا(ع) آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور انقلابی و مردمی و همراهان خدوم ایشان در دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، اظهارکرد: انصافاً با تمام وجودش برای مردم می سوخت، به عشق مردم تلاش می کرد، یک ذره در این دو روزی که مازندران بودند اظهار خستگی نکردند، از صبح زود تا نیمه های شب در جلسات پشت سرهم حضور داشتند.

وی افزود: حتی در جلسه آخر که در ساری با حضور استاندار مازندران در خدمت آیت الله رییسی در جمع وزرا مصوباتی که قرار بود خوانده شود در یک موردی بحث این بود که چند روز دیگر باید آماده شود؛ ایشان فرمودند که چرا دو هفته دیگر؟ دو ساعته تصمیمش را بگیرید، به من بگویید شب یا نصفه شب آماده هستم، دفتر جلسه برگزار می کنم کار مردم را پیگیری می کنیم، کار مردم یک لحظه هم نباید عقب بماند.

آیت الله رییسی سیدالشهدای خدمت است/ سنگر رییس جمهوری باید با عناصری مانند رییسی پر شود

آیت الله محمدی لایینی گفت: واقعا خودش را قربانی کرده بود، می گویند شهید باید شهید زندگی کند، ایشان شهیدانه زندگی می کرد، برای ما این حادثه سنگین بود اما آنچه که خداوند مصلحت بداند بهتر است ما تسلیم قضا و قدر خداوند می شویم.

نماینده ولی فقیه در مازندران ادامه داد: ایشان در این عمری که خیلی بلند نبود 63 سال بیشتر نداشت، مثل جدش پیغمبر اکرم (ص) و امیرالمومنین(ع) عمر کرد، هر جایی که مشغول کار آبادانی شد وظیفه خود را به نحو احسن انجام داده، اخلاق محور بوده، خدایش رحمت کند.

آیت الله رییسی سیدالشهدای خدمت است/ سنگر رییس جمهوری باید با عناصری مانند رییسی پر شود

عضو خبرگان رهبری عنوان کرد: بنده این مصیبت را به مقام معظم رهبری، ارواح شهدا و بازماندگان ایشان و ملت عزیز تسلیت عرض می کنم به بازماندگان و بیوت همه این شهیدان عزیز که هر کدامشان ستاره های درخشانی بودند تسلیت عرض می کنم، چه آیت الله آل هاشم چه جناب آقای امیرعبدالهیان وزیر خارجه جهادی که شاید در این سال ها اینطور وزیری ندیده بودیم.

این مسیول ادامه داد: رهبر بزرگوارمان پنج روز عزای عمومی اعلام کردند و دستور دادند که طبق اصل 131 باید ظرف 50 روز ریاست جمهوری آینده انتخاب شود، از الان همه باید به فکری رییسی دیگری به جای این رییسی باشیم، آنی که التیام می بخشد این است که این سنگر با چنین عناصری پر شود، این برای ما مهم است.

آیت الله رییسی سیدالشهدای خدمت است/ سنگر رییس جمهوری باید با عناصری مانند رییسی پر شود

امام جمعه ساری با بیان اینکه دشمنانی که نشسته هستند، نیشخند می زنند و خوشحالی می کنند، تصریح کرد: انشالله دشمنان ما را دچار خشم، غضب و ناراحتی های درخور ببینیم، مردم خود را باز خوشحال، امیدوار ببینیم .

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیت الله رییسی سیدالشهدای خدمت است/ سنگر رییس جمهوری باید با عناصری مانند رییسی پر شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیت الله رییسی سیدالشهدای خدمت است/ سنگر رییس جمهوری باید با عناصری مانند رییسی پر شود"، کلیک کنید.