آمیتاب پاچان با بازیگر «نون خ» همبازی می شود!

آمیتاب پاچان با بازیگر «نون خ» همبازی می شود!

به گزارش خبرگزاری گولوپ، فیلم «دوست من پاچان» قرار است با بازی بازیگر سریال «نون خ»، یوسف تیموری، رضا ناجی و چندی دیگر اتفاق بیفتد؛ بازیگرانی که قرار است در یک سکانس احتمالی با ستاره معروف هندی روبه رو شوند.

گولوپ نوشت: ساخت آثار مشترک سینمایی و تلویزیونی همیشه دغدغه بسیاری از فیلمسازان و مورد علاقه مخاطبان هنر هفتم بوده است. خصوصاً کار مشترک بالیوودی و ایرانی که چند بار به صورت طنز و درام اتفاق افتاده که البته کمتر از حضور بازیگران افسانه ای و مشهور هندی در این آثار استفاده شده است.

آنچه در مطبوعات و نشریه های ژورنالیستی سینمای هند مطرح شده، بسیاری از بازیگران معروف بالیوود به هنرمندان شناخته شده ایرانی علاقه مندند. ساخت آثار مشترک و همبازی شدن بازیگران ایرانی و هندی می تواند یادآور بسیاری از نوستالژی ها برای مخاطبان ایرانی باشد.

همچنان که سازندگان یک فیلم جدید به سراغِ این جذابیت رفته اند و قرار است داستانی را با مضمون «دوست من پاچان» را در قالب یک اثر مشترک ایران و هندوستان جلوی دوربین ببرند.

علیرضا خرسند به عنوان تهیه کننده و کارگردان این فیلم سینمایی پیش از این چادر سپید که پاسخی به سکانس ملتهب سیلی زدن لیلا (ترانه علیدوستی) به پدرش (سعید پورصمیمی) در فیلم «برادران لیلا» را ساخته بود این بار با یک فیلم کمدی به نام «دوست من پاچان» جدیدترین اثر سینمایی خود را به همراه سیاوش قاسمی کارگردانی و تهیه خواهد کرد.

ماجرای این فیلم در نوع خودش جالب است که گفته می شود پایِ بازیگر افسانه ای هند را برای اولین بار به فیلم های سینمایی ایرانی باز خواهد کرد. صفر 72 ساله بازیگر قدیمی که خبر سرطان و مرگش خانواده اش را نگران و آن ها را به تب و تاب انداخته است. آن ها برای خوشنودی پدر برای دیدار با آقای آمیتاب پاچان به هندوستان می روند تا کنار او به نقش آفرینی بپردازد و…

خرسند از رایزنی ها برای حضور کوتاه آمیتاب پاچان در این فیلم خبر داده است. او همچنین در کنار نام بازیگر افسانه ای هند (آمیتاب پاچان) به نام های آیشار وات و بهروز چاهل دیگر بازیگران سینمای هند اشاره رکد که در این فیلم به ایفای نقش خواهند پرداخت.

رضا ناجی، قدرت الله ایزدی، کاظم نوربخش، شهین تسلیمی، یوسف تیموری، فریبا ترکاشوند، شیرین منجمی، محسن یوسفی، شایان نوروزی، پریناز عبادییان، الهام شعبانی، مسعود پیروی، امیر غلامی خلیل، ناصر احمدیان مظفری، امیر هامونی، سیدمسعود حسینی، علیرضا کیارسیان، امید حیاتی و سیاوش قاسمی به همراه باربد صفی خانی بازیگر نوجوان در جلوی دوربین این فیلم حاضر خواهند شد.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمیتاب پاچان با بازیگر «نون خ» همبازی می شود!" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمیتاب پاچان با بازیگر «نون خ» همبازی می شود!"، کلیک کنید.