آمادگی بوستان های پایتخت برای میزبانی از شهروندان در روز طبیعت

آمادگی بوستان های پایتخت برای میزبانی از شهروندان در روز طبیعت

وی با اشاره به برگزاری آیین روز ملی پرچم، اضافه کرد: این برنامه امسال هم در منطقه گردشگری عباس آباد باحضور نمایندگان کشورهای خارجی و شهردار تهران به مناسبت روز جمهوری اسلامی برگزار خواهد شد.

محمدخانی هم چنین ویژه برنامه های ایام شهادت امیرالمومنین علی(ع) را یادآوری کرد و افزود: در این شب در بوستان لاله برنامه های ویژه ای برای گرامیداشت شب های قدر طراحی شده است. هم چنین رویداد فاخر فرهنگی «شهر شهدا» نیز در فرهنگسرای خاوران آماده میزبانی از شهروندان است.

سخنگوی شهرداری تهران با اعلام آنکه در روز طبیعت نیز همه بوستان های پایتخت آماده پذیرایی از شهروندان هستند، خاطرنشان کرد: در بهار امسال سازمان بوستان ها و فضای سبز برنامه های ویژه ای برای زیباسازی شهر و تجهیز و مراقبت از پارک ها اجرایی کرده و در همه ایام نوروز و ماه مبارک از جمله روز طبیعت پس از اذان مغرب پذیرای همشهریان عزیز خواهد بود. 

وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد که مجموعه برنامه های فرهنگی-مذهبی پیش بینی شده بتواند موجبات رضایت شهروندان محترم را در واپسین روزهای تعطیلات نوروزی همزمان با شب های پر برکت قدر فراهم کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمادگی بوستان های پایتخت برای میزبانی از شهروندان در روز طبیعت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمادگی بوستان های پایتخت برای میزبانی از شهروندان در روز طبیعت"، کلیک کنید.