آلمان 4.1 میلیارد دلار دیگر به اوکراین کمک می کند

آلمان 4.1 میلیارد دلار دیگر به اوکراین کمک می کند

روزنامه آلمانی بیلد به نقل از منابع مطلع گزارش داد وزارت دفاع آلمان 3.8 میلیارد یورو (4.13 میلیارد دلار) دیگر برای کمک به اوکراین درخواست کرده است.

به گزارش گولوپ، بر اساس این گزارش، بوریس پیستوریوس وزیر دفاع آلمان روز چهارشنبه با اولاف شولتس، صدراعظم این کشور و روز پنجشنبه با کریستین لیندنر، وزیر دارایی آلمان دیدار کرد تا درخواست کمک بیشتر را برای اوکراین مطرح کند.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در این گزارش آمده است که درخواست برای بودجه اضافی قرار است در ماه ژوین برای تصویب به پارلمان ارایه شود و وزارت دارایی از این درخواست حمایت می کند.

یکی از مقام های وزارت دارایی آلمان به بیلد گفت: «برلین نباید در تقویت دفاع اوکراین شکست بخورد. در صورت امکان، ما باید در سال جاری میلادی نیز تسلیحات بیشتری برای کی یف تهیه کنیم. اگر بتوانیم در دولت به اجماع نظر برسیم، در سال مالی جاری راه هایی پیدا خواهیم کرد.»

در این گزارش اشاره شده است که سال آینده میلادی، نیروهای مسلح آلمان ممکن است برای کمک به کی یف، مبلغ بی سابقه 15 میلیارد یورویی درخواست کند.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آلمان 4.1 میلیارد دلار دیگر به اوکراین کمک می کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آلمان 4.1 میلیارد دلار دیگر به اوکراین کمک می کند"، کلیک کنید.