آغاز بهره برداری از بزرگترین پروژه مدرن بازچرخانی آب در مشهد

آغاز بهره برداری از بزرگترین پروژه مدرن بازچرخانی آب در مشهد

بزرگترین پروژه مدرن بازچرخانی آب با حضور سرپرست ریاست جمهوری در مشهد به بهره برداری رسید.

به گزارش گولوپ، محمد مخبر امروز پنجشنبه 24 خرداد در مراسم بهره برداری از بزرگترین پروژه مدرن بازچرخانی آب در مشهد، اظهار کرد: بزرگترین پروژه مدرن بازچرخانی آب در مشهد شامل تصفیه خانه پساب برای تامین آب کشاورزی در دشت مشهد و سیستم جمع آوری و انتقال آب به این شهر است.

وی افزود: امروز 109 پروژه به ارزش بیش از 142 همت در خراسان رضوی افتتاح و اجرا می شود.

همچنین وزیر نیرو در مراسم بهره برداری از تصفیه خانه پرکندآباد 2 گفت: امروز با شروع رسمی آغاز عملیات اجرایی 3 تصفیه خانه جدید فاضلاب با مجموع ظرفیت 165 هزار متر مکعب در شبانه روز ظرفیت تصفیه خانه های مشهد دو برابر می شود.

علی اکبر محرابیان اظهار کرد: این سه تصفیه خانه با ارزش بیش از 30 هزار میلیارد ریال عملیات اجرایی آن شروع شد و با تکمیل و بهره برداری از این تصفیه خانه ها، معادل عملکرد بیش از 30 سال گذشته در این حوزه در مشهد کار خواهد شد که جای تشکر از همت دولت و استانداری در خراسان رضوی دارد.

وزیر نیرو ادامه داد: ظرفیت تصفیه خانه های فاضلاب در مشهد به دو برابر افزایش پیدا خواهد کرد و عملا ظرفیت تصفیه خانه ها منطبق بر نیاز فعلی خواهد شد.

وی اضافه کرد: امروز تعداد 14 پروژه آبرسانی روستایی و 46 کیلومتر شبکه فاضلاب در حاشیه شهر مشهد با ارزش بیش از 3000 میلیارد ریال نیز بهره برداری رسمی شد.

پایان خبر گولوپ 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز بهره برداری از بزرگترین پروژه مدرن بازچرخانی آب در مشهد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز بهره برداری از بزرگترین پروژه مدرن بازچرخانی آب در مشهد"، کلیک کنید.