آره، ارواح خاک گلدا مایر!

آره، ارواح خاک گلدا مایر!

نیروی دریایی سپاه پاسداران کشورمان ظهر امروز یک کشتی باری مرتبط با رژیم صهیونیستی را در منطقه خلیج فارس توقیف کرد.

به گزارش گولوپ، به دنبال توقیف کشتی باری مرتبط با رژیم صهیونیستی توسط نیروی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تنگه هرمز، محمد ایمانی در یادداشتی کوتاه در کانال تلگرامی خود به بررسی اهمیت این رخداد پرداخته و نوشت:

کشتی تجاری که امروز از سوی تکاوران ایرانی در نزدیکی تنگه هرمز و بندر اماراتی فجیره توقیف شد، متعلق به ایال عوفر میلیارد صهیونیست است. اما این نخستین بار نیست که کشتی های متعلق به این میلیارد اسراییلی، هدف جبهه مقاومت قرار می گیرند.

بهمن دو سال قبل هم نفتکش کامپو اسکویر با مالکیت ایال عوفر، در دریای عرب، هدف حمله پهپاد شاهد 136 قرار گرفته بود.
آذر ماه سال گذشته هم کشتی سنترال پارک متعلق به شرکت زودیاک و ایال عوفر، در مجاورت سواحل یمن، هدف حمله قرار گرفت و از سوی انصارالله توقیف شد. اما رسانه های غربی برای گرفتن ضرب عملیات غافلگیرانه، آن را به دزدان دریایی سومالی نسبت دادند!

امروز هم که ایران، ضربت غافلگیرانه مهم تری را به اقتصاد و تجارت رژیم صهیونیستی وارد کرده، رسانه های های عبری به دست و پا افتاده اند تا به زعم خود، زهر ضربت کاری ایران را بگیرند؛
“اسراییل هیوم: منابعی به شبکه سعودی الحدث گفتند که ایران ترجیح داد با ربودن کشتی پرتغالی به ترور فرمانده سپاه قدس در لبنان و سوریه پاسخ دهد”.
پاسخ محاوره ای این به اصطلاح عملیات روانی، یک کلمه است: “باشه، ارواح خاک گلدا مایر (نخست وزیر مقبور رژیم صهیونیستی)”!
ادعای روزنامه صهیونیستی، شیرین کاری با مزه ای است؛ اما مانع عملیات انتقامی ایران برای مجازات اسراییل نخواهد شد. بنابراین توصیه می شود مخاطبان محترم، از شاهکار عملیاتی امروز لذت ببرند و به شیطانک های عبری و سعودی و انگلیسی کمترین اعتنایی نکنند. 
شگرد همیشگی و لو رفته شیطانک ها همین است که هر وقت ضربت دردناکی به پوز اسراییل خورد، آن را کم ارزش نشان دهند و بگویند درد نداشت، یا انتقام اصلی جا بزنند.
عیب چندانی هم ندارد؛ لابد سیستم فکری هنگ کرده و داغ شده آنها بدین ترتیب، اندکی خنک می شود. اما در عین حال می دانند که نباید به داستان سرایی خود دل خوش کنند.
ضربات دردناک تر، در راه است. اما دردناک تر از همه این است که صهیونیست ها پشت سر هم ضربه بخورند و ندانند که عملیات ایذایی با همه آزار دهندگی شان، کی تمام می شود و ضربت اصلی، کی بر سرشان آور می شود؟!

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آره، ارواح خاک گلدا مایر!" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آره، ارواح خاک گلدا مایر!"، کلیک کنید.