آذربایجان شرقی منتظر خبرهای خوب در حوزه راه است

آذربایجان شرقی منتظر خبرهای خوب در حوزه راه است

گولوپ/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی گفت: امیدوارم تا پایان دولت خبرهای خوبی در حوزه راه بشنویم.  

مالک رحمتی امروز جمعه هفتم اردیبهشت ماه در جریان بازدید وزیر راه و شهرسازی از قطعه ششم آزادراه تبریز-ارومیه، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: قرارداد قطعات سوم و پنجم آزادراه راه تبریز- ارومیه آماده شده و نیازمند دستور وزیر محترم راه است.

 وی ادامه داد: بر اساس مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان 500 میلیارد تومان از محل ماده 56 به این طرح اختصاص یافته است.

استاندار آذربایجان شرقی بیان کرد: همچنین از محل اعتبارات سازمان برنامه و بودجه نیز 500 میلیارد تومان اعتبار نقدی باید به این طرح اختصاص یابد که تاکنون 120 میلیارد تومان محقق شده است. سال قبل نیز سازمان برنامه و بودجه قول داد 200 میلیارد تومان بدهد که هنوز محقق نشده است. 

وی خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبه سفر استانی رییس جمهور 15 هزار تن قیر هم باید به طرح اختصاص یابد که با 8000 تن نیز مشکل شان حل می شود. 

به گزارش گولوپ، مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی امروز به همراه استاندار آذربایجان شرقی با حضور میدانی در قطعه ششم آزادراه تبریز- ارومیه در جریان پیشرفت کار آن قرار گرفتند.

در این بازدید اعلام شد قطعه ششم آزادراه تبریز- ارومیه 28 کیلومتر طول دارد که قرار است با 7000 میلیارد تومان سرمایه گذاری ساخته شود.

قرار است 16 کیلومتر از قطعه ششم آزادراه امسال افتتاح شود که 12 کیلومتر آن آماده آسفالت است.

کل 28 کیلومتر قطعه ششم آزادراه نیز تا پایان سال 1405 تکمیل و افتتاح می شود.

پایان خبر گولوپ 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آذربایجان شرقی منتظر خبرهای خوب در حوزه راه است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آذربایجان شرقی منتظر خبرهای خوب در حوزه راه است"، کلیک کنید.