آتش سوزی منزل دو طبقه و نجات جان 6 نفر در شیراز

آتش سوزی منزل دو طبقه و نجات جان 6 نفر در شیراز

گولوپ/فارس رییس سازمان آتش نشانی شیراز از وقوع حریق در یک منزل مسکونی و نجات جان 6 نفر توسط آتش نشانان در شیراز خبر داد.

هادی عیدی پور امروز، 18 اسفندماه گفت: ظهر امروز گزارشی مبنی بر حادثه در منزل دو طبقه، واقع در خیابان احمدآباد، به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اعلام شد. 

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز در تشریح حادثه گفت: بلافاصله پس از دریافت خبر نیروهای عملیاتی ایستگاه های 14 و 5 و 17 به همراه چهار دستگاه خودرو اطفایی و امدادی و 16 نیروی آتش نشان به محل حادثه اعزام شدند. 

وی افزود: آتش نشانان به محض حضور در محل مشاهده کردند، آتش سوزی در طبقه دوم منزل ویلایی رخ داده که این اتفاق منجر به محبوس شدن افراد در داخل منزل شده بود که بلافاصله آتش نشانان ضمن مهار حریق، افراد گرفتار در محل، شامل چهار زن و دو مرد که همگی اعضای یک خانواده بودند را با استفاده از تجهیزات ویژه نجات و به نقطه امن انتقال دادند.

عیدی پور ادامه داد: همچنین با توجه به انتشار دود سنگین در ساختمان تیم های عملیاتی ضمن جست وجو در دیگر طبقات تمام ساکنین ساختمان را تخلیه و در یک واکنش سریع از سرایت آتش به اطراف جلوگیری کردند و عملیات تخلیه ی دود و ایمن سازی محیط به سرعت انجام و ساختمان ایمن شد.

وی بیان کرد: متاسفانه در این حادثه 6 نفر از ساکنان ساختمان بر اثر دود زدگی مصدوم شده که توسط تیم عملیاتی از ساختمان خارج و به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل داده شدند.

علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

پایان خبر گولوپ 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی منزل دو طبقه و نجات جان 6 نفر در شیراز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی منزل دو طبقه و نجات جان 6 نفر در شیراز"، کلیک کنید.